7Nutrition - Apple Cinnamon Jam 1000g

7Nutrition - Apple Cinnamon Jam 1000g

28,95 zł
Brutto

7Nutrition Apple Cinnamon Jam. Przepyszny dżem z kawałkami jabłka z cynamonem. 80% owoców! 0% cukru!

Ilość

Opis

7Nutrition Apple Cinnamon Jam 1000 g. Zawiera substancję słodzącą oraz naturalnie występujące cukry. Dżem z kawałkami jabłka z cynamonem. Produkt do bezpośredniego spożycia.

Składniki: Jabłko (80%), substancja słodząca: erytrytol, woda, skrobia ziemniaczana modyfikowana, cynamon (0,15%), aromat, substancja konserwująca: sorbinian potasu, substancja słodząca: sukraloza.

Ostrzeżenie: Produkt może zawierać alergeny takiej jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy. Produkt niepasteryzowany, podobnie jak inne produkty spożywcze powinien być spożywany zgodnie z zasadami diety zrównoważonej, zróżnicowanej, dostosowanej do wieku konsumenta.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w temperaturze od 2 st. C do 25 st. C. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze od 2 st. C do 10 st. C. Zużyć w ciągu 14 dni. Ciemnienie produktu w czasie przechowywania jest zjawiskiem naturalnym.

Uwagi: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Masa netto: 1000 g

Szczegóły produktu

OLI96

Specyficzne kody

Zobacz także