• -5%

Altrient - LIPOSOMALNA WITAMINA C 1000mg 30 saszetek

260,00 zł
247,00 zł Zniżka 5%
Brutto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 260,00 zł

Liposomalna witamina C Altrient

Prawdziwie liposomalna, opatentowana formuła LivOn Labs™ od 2004 niezmiennie wyznaczamy nowy kierunek w suplementacji witaminy C.

1 saszetka - wiele korzyści

Lista właściwości witaminy C i Fosfolipidów Podstawowych (PC) jest długa. Obie substancje pełnią bardzo ważne funkcje w organizmie, a Altrient zawiera aż 1000 mg każdej z nich.

Ilość

Opis

LivOn Labs™- Pionier i lider w branży

Pierwszy na świecie liposomalny suplement diety z wiatminą C powstał w 2004 roku w Stanach Zjednoczonych w firmie LivOn Labs®, stworzonej przez Less’a Nachmana’a.
Jego celem bylo znalezienie metody suplementacji doustnej, która przewyższałaby biodostępność innych form, a poszukwiania powodowane były osobistą potrzebą zdrowotną.

Jako jedyny na rynku liposomalny suplement diety z witaminą C , Altrient C charakteryzuje NIEROZPUSZCZALNA W WODZIE FORMUŁA oraz zawartość tylko i wyłącznie SKŁADNIKÓW NIEZBĘDNYCH do stworzenia stabilnego i skutecznego produktu:

Dejonizowana WODA - podstawowy składnik do tworzenia wodno-tłuszczowych liposomów
FOSFOLIPIDY ZASADNICZE/PODSTAWOWE (PC) - jeden z kilku typów fosfolipidów tłuszczowych - najistotniejszy w budowie błon komórkowych tym samym najbardziej kosztowny składnik preparatu gwarantujący ponadprzeciętną wchłanialność liposomów do wnętrza komórek
ASKORBINIAN SODU - forma witaminy C pozyskiwanej z kukurydzy wolnej od GMO, używana powszechnie we wlewach dożylnych.
ROŚLINNY ETANOL - naturalny konserwant oraz substancja ułatwiająca rozpuszczanie się choliny zawartej w Fosfolipidach Zasadniczych - proces usprawniający absorpcję.
Kwasek cytrynowy - regulator pH

Nie rozpuszczalna w wodzie
formuła ma za zadanie ochronić zawarte w niej liposomy wypełnione witaminą C oraz prześlizgnąć się przez żołądek do jelita cienkiego, gdzie następuje przejście bezpośrednio do krwiobiegu i do aorty limfatycznej skąd trafiają do komórek.Za tę konsystencję bez dodatku substancji żelujących odpowiada WYSOKA zawartość FOSFATYDYLOCHOLINY WIELONIENASYCONEJ - składnika determinującego:

  • Skuteczność w przenikaniu błon komórkowych
  • Odżywienie uszkodzonych błon komórkowych
  • Stabilność liposomu (liposom nie rozpada się w drodze do komórek)
  • Zasilenie wątroby niezbędnymi odżywczymi kwasami tłuszczowymi.

Saszetka, czy to takie ważne?
Ważniejsze niż mogłoby się wydawać!
Folia laminowana dwoma warstwami polietylenu skutecznie chroni preparat przed utlenieniem, wypłukaniem lub zawilgoceniem, a także ODDZIELA suplement OD ALUMINIUM, nie dopuszczając do powstawania w wyniku reakcji chemicznych szkodliwych substancji. Szczególnie utlenienie witaminy C jest tu istotnym elementem, na które może być narażony produkt liposomalny w pojemnikach wielokrotnego użytku np. butelka.


Badania Kliniczne
Wszystkie i najważniejsze oświadczenia o właściwościach produktu Altrient®C tj. wyjątkowa poprawa elastyczności skóry spowodowana wzrostem kolagenu i nawilżenia, wyższy stopień absorpcji oraz podniesienie stężenia witaminy C w osoczu są oparte na wynikach przeprowadzonych i opublikowanych badań klinicznych i eksperymentów naukowych z udziałem osób czy hodowli ludzkich komórek hepatocytów Hep(G2)

 

Objętość netto: 171 ml
(30 saszetek z żelem, po 5.7 ml każda)

Składniki:Ilość w porcji%RWS*Witamina C (L-askorbinian Sodu)1000 mg1250%Fosfolipidy:1000 mg†w tym fosfatydylocholina500 mg†

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia
*† –Zalecane Dzienne Spożycie nie zostało ustalone

Składniki: woda, fosfolipidy z lecytyny sojowej (soja), L-askorbinian sodu, alkohol (etanol), regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka.+

 

Ostrzeżenia i możliwe działania niepożądane:

Jest możliwe doświadczenie tymczasowych uderzeń gorąca po lub objawów detoksykacji takich jak ból głowy, bóle mięśni, nudności, wzdęcia i objawy grypopodobne. We wszystkich przypadkach ważne jest, aby pić dużo wody i wypoczywać.

Witamina C w jakiejkolwiek formie może powodować rozrzedzenie krwi podobnie jak wafaryna.

Zalecamy przed rozpoczęciem stosowania suplementu AltrientC skonsultować się z lekarzem. Opakowanie zawiera 30 saszetek po 5,7 mililitra. Każda saszetka zawiera 1000 mg witaminy C oraz 1000 mg podstawowych fosfolipidów. Fosfolipidy zawierające witaminę C w preparacie mają kolor od pomarańczowego do ciemno brązowego.

 

Suplementy diety nie stanowią substytutu zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Będąc w ciąży lub w okresie karmienia piersią, należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opis produktu na podstawie danych na stronie dystrybutora.

 

 

Szczegóły produktu

OLI2032

Specyficzne kody