Aliness Witamina K2 FORTE MK-7 200 µg z Natto + D3

Aliness - Witamina K2 FORTE MK-7 200 µg z Natto + D3

54,90 zł
Brutto

Naturalne źródło witaminy K w postaci MK-7 w ilości FORTE 200µg w połączeniu z witaminą D o wysokiej ilości 2000 j.m.

Ilość

Opis

Suplement diety.

Naturalna Witamina K2 FORTE MK-7 200 µg z Natto + D3 60 kapsułek od Aliness to:

Naturalne źródło witaminy K w postaci MK-7 w ilości FORTE 200µg w połączeniu z witaminą D o wysokiej ilości 2000 j.m.

Innowacyjne połączenie, Witaminy K wraz z Witaminą D odgrywa ważną rolę w budowaniu i utrzymaniu mocnych kości.

Witamina K w opatentowanej postaci VitaMK7* to jedno z nielicznych źródeł w 100% naturalnej witaminy K, bardzo dobrze przyswajalnej, przebadanej oraz o udokumentowanym działaniu zaopiniowanym przez EFSA (Europejska Agencja d.s. żywności)

* VitaMK7 pochodzi ze źródeł naturalnych. Powstaje w opatentowanym procesie biofermentacji przy udziale kultur bakterii Bacillus subtilis natto. W procesie fermentacji nie biorą udziału żadne inne bakterie, które są stosowane w innych formach (np. syntetycznych).

Witamina D: - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. - pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu. - przyczynia się do prawidłowego poziomu wapnia we krwi. - pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów. - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. - pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Witamin D pochodzi z lanoliny, którą wykorzystuje się do uzyskania 7-Dehydrocholesterolu - organicznej pochodnej cholesterolu.

7-Dehydrocholesterol jest związkiem startowym do produkcji cholekalcyferolu. W wyniku procesów produkcyjnych otrzymywana jest witamina D powstała w analogiczny sposób jak u człowieka - czyli jak przez ekspozycję skóry na słońce.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka jeden raz dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Szczegóły produktu

OLI155

Specyficzne kody

Zobacz także