Nutri Pro Sport - Ashwagandha 500mg 8% 90 vege caps

36,00 zł
Brutto

Ashwagandha KSM 66 8%  inaczej żeń-szeń indyjski polecana jest osobom, które chcą wzmocnić swoją kondycję fizyczną, a także tym z nas, których życie wymaga wytężonej pracy umysłowej

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Ashwagandha  500mg

Ashwagandha inaczej żeń-szeń indyjski to wyciąg z korzenia witanii ospałej, znanej od stuleci w medycynie ajurwedyjskiej. Naturalnie występuje w Afryce, Azji Południowej Spożywanie ashwagandhy polecane jest osobom, które chcą wzmocnić swoją kondycję fizyczną, a także tym z nas, których życie wymaga wytężonej pracy umysłowej, wysokiego poziomu koncentracji oraz dużej odporności psychicznej. Ashwagandha wykazuje działanie antystresowe oraz pobudzające receptory mózgowe, co związane jest z obecnością w korzeniu rośliny licznych glikowitanolidów.

Z opinii naukowców wynika, że ashwagandha ma także działanie przeciwdepresyjne,

 

Składniki: Ashwagandha (żeń szeń indyjski), substancja wypełniająca celuloza mikrokrystaliczna. Składniki otoczki: substancja wypełniająca: hydroksypropylometyloceluloza)

Zalecane spożycie: 1 kapsułka raz dziennie po posiłku głównym, popijając odpowiednią ilością płynu.

Uwagi: 
Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspakajającym ,nasennym, przeciwpadaczkowym Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu .Produkt nie może być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty w suchych pomieszczeniach w temperaturze pokojowej.

Szczegóły produktu

OLI981

Specyficzne kody