7Nutrition - CDP CHOLINE 60 vege caps

7Nutrition - CDP CHOLINE 60 vege caps

59,00 zł
Brutto
CDP CHOLINE. Bioaktywne źródło choliny o wysokiej przyswajalności. CDP Cholina (cytykolina) jest jednym z lepszych środków nootropowych wpływających na produkcję acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnika istotnego dla pracy mózgu i układu nerwowego.
Ilość

Opis

CDP CHOLINE. Suplement diety. Bioaktywne źródło choliny o wysokiej przyswajalności. CDP Cholina (cytykolina) jest jednym z lepszych środków nootropowych wpływających na produkcję acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnika istotnego dla pracy mózgu i układu nerwowego.

Jest w stanie przekroczyć barierę krew - mózg, więc doskonale sprawdzi się w roli suplementu realnie wspierającego funkcje kognitywne. Głównie z tego powodu jest tak ceniona przez osoby, które mają do czynienia z dużym stresem i obciążeniem umysłowym. Chroni układ nerwowy, mózg, a także aktywnie poprawia ich funkcjonowanie.

JAKIE KORZYŚCI NIESIE SUPLEMENTACJA?

  • lepsza koncentracja,
  • poprawa pamięci,
  • jasność umysłu i usprawnienie procesów myślowych,
  • pozytywny wpływ na zdolność uczenia się,
  • ochrona mózgu i układu nerwowego,
  • lepsze samopoczucie,
  • motywacja.

Składniki: CDP Cholina (Cytykolina), kapsułka celulozowa (HPMC).

Zalecany sposób spożycia: Spożywać 1 kapsułkę dziennie po głównym posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Porcja dzienna: 1 kapsułka

Szczegóły produktu

OLI43

Specyficzne kody

Zobacz także

7Nutrition - Carbo Gold 1000 g

7Nutrition - Carbo Gold 1000 g

Cena 29,00 zł
Smak
CARBO Gold. Kompozycja na bazie węglowodanów wzbogacona jabłczanem cytruliny oraz kompleksem minerałów istotnych podczas intensywnego wysiłku...
7Nutrition - Dextrose Gold 1000 g

7Nutrition - Dextrose Gold 1000 g

Cena 29,00 zł
Smak
DEXTROSE Gold . Kompozycja na bazie węglowodanów wzbogacona l-glutaminą. Kompleks węglowodanów przyczynia się do przywrócenia poprawnego...