Activlab - Doda D'eau Mega Anti-aging 60 caps.

47,45 zł
Brutto

DODA D'EAU Mega Anti-Aging
Innowacyjna kombinacja składników:

  • glutationu,
  • l-glutaminy,
  • glicyny
  • N-acetylo-L-cysteiny
Ilość

Opis

Poznaj sekret młodości DODY

Produkt zawiera aż cztery silne składniki aktywne, konieczne do prawidłowej regeneracji organizmu.

Glutation to niezbędna dla organizmu, powstająca w naszych komórkach cząsteczka, która wykazuje ważne funkcje jako: przeciwutleniacz, stymulator odporności oraz detoksykant. Zapotrzebowanie na glutation jest wysokie, ponieważ organizm zużywa w wyniku takich bodźców, jak: stres, zakażenia, urazy, zanieczyszczenie środowiska, starzenie się organizmu oraz zła dieta.

L-glutamina to aminokwas wspierający układ immunologiczny.

Glicyna jest jednym z najważniejszych aminokwasów endogennych. Białko budujące mięśnie szkieletowe zawiera ok. 60% glutaminy znajdującej się w całym organizmie.

N-acetylo-L-cysteina jest prekursorem glutationu.

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Zalecana dzienna porcja:
1 kapsułka

Składniki:
Glutation, L-glutamina, glicyna, N-acetylo-L-cysteina, hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, barwnik: węglan wapnia. Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.

Suplement diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Informacja żywieniowa:

  dzienna porcja (1 kapsułka)
Glutation 150mg
L-glutamina 150 mg
Glicyna 150 mg
N-acetylo-L-cysteina 150 mg

Szczegóły produktu

OLI2015

Specyficzne kody