Aliness N-Acetyl-Tyrosine 500 mg x 100 Vege caps.

Aliness - N-Acetyl-Tyrosine 500 mg x 100 Vege caps.

32,90 zł
Brutto

Tyrozyna jest jednym z 20 podstawowych aminokwasów białkowych. Tyrozyna jest bardzo istotna dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy i przysadki mózgowej.

Ilość

Opis

N-Acetyl-Tyrosine 500 mg x 100 Vege caps. - suplement diety

Tyrosine 500 mg

N-Acetyl-Tyrosine

Tyrozyna jest jednym z 20 podstawowych aminokwasów białkowych. Tyrozyna jest bardzo istotna dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy i przysadki mózgowej. Brak tego aminokwasu wywołuje niedoczynność tarczycy, co może objawiać się w postaci zmęczenia i wyczerpania. Zmniejszenie ilości tyrozyny w organizmie powoduje niedobór norepinefryny i dopaminy, co może wywoływać depresję. Preparat jest w szczególności zalecany osobom, które intensywnie trenują, a także osobom otyłym. Tyrozyna pomoże również osobom, które są narażone na nadmierny stres i zmęczenie.

Składniki: N-Acetyl-Tyrosyna, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 1 kapsułka w trakcie posiłku.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Szczegóły produktu

OLI168

Specyficzne kody

Zobacz także