Uphealthpharma - UP FERTIL FOMULA WOMEN 60 saszetek

214,99 zł
Brutto

Bazując na badaniach naukowych oraz doświadczeniu, stworzyliśmy w kooperacji lekarz - dietetyk kompleksowy suplement, który jest odpowiedzią na potrzeby kobiet starających się o potomstwo.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

UP FERTIL FOMULA WOMEN

Bazując na badaniach naukowych oraz doświadczeniu, stworzyliśmy w kooperacji lekarz - dietetyk kompleksowy suplement, który jest odpowiedzią na potrzeby kobiet starających się o potomstwo.

UP Fertil Fomula Women to unikalne połączenie składników w bardzo wygodnej formie do spożycia. Wysokojakościowy i kompleksowy produkt zawiera aż 60 saszetek wspierających płodność kobiet.

Produkt wspiera prawidłową gospodarkę hormonalną kobiet z PCOS, endometriozą, Hashimoto, nieregularnymi cyklami miesięczkowymi. Wspólnie wygrajmy walkę z niepłodnością, bo Wasze sukcesy to cel naszych działań. Warto mieć wszystko, co najlepsze dla Twojego dobrego funkcjonowania.

UP Fertil Fomula Women wykazuje najlepsze działanie przy trwającej 3 miesiące regularnej suplementacji.

Produkt bez dodatku cukrów oraz substancji słodzących.

Składniki: 
Zawartość 1 saszetki: Inozytol (1250mg mio-inozytol, 125mg d-chiro inozytol), jabłczan magnezu (w tym magnez 100mg 26,67%*), niepokalanek pospolity (Chasteberry Fruit), ekstrakt z imbiru (korzeń; standaryzowany na min. 5% gingeroli), witamina B-12 (metylokobalamina) 250µg (10000%*), aromat naturalny cytrynowy, witamina D (cholekalcyferol) (50 µg (2000 IU)), witamina B-6 (pirydoksalo-5- forsforan) 12,5mg (892,5%*), Sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego (w tym kwas foliowy 400µg (200%*)).   
*RWS: dzienna referencyjna wartość spożycia dla osób dorosłych.

Zalecane spożycie: Zażyj saszetkę raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywanie i środki ostrożności: W szczelnie zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej 15-25 stopni celsjusza, w suchym i ciemnym miejscu; w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić od wilgoci i światła. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Suplement jest to środek spożywczy, którego celem jest uzupełnienie codziennej diety. Jest skoncentrowanym źródłem witamin oraz składników mineralnych.

Szczegóły produktu

OLI1251

Specyficzne kody