Uphealthpharma - UP FERTIL FOMULA MEN 60 saszetek

199,99 zł
Brutto

Bazując na badaniach naukowych oraz doświadczeniu, stworzyliśmy w kooperacji lekarz - dietetyk kompleksowy suplement diety, który został dostosowany do potrzeb mężczyzn starających się o potomstwo.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

UP FERTIL FOMULA MEN
Bazując na badaniach naukowych oraz doświadczeniu, stworzyliśmy w kooperacji lekarz - dietetyk kompleksowy suplement diety, który został dostosowany do potrzeb mężczyzn starających się o potomstwo.

UP Fertil Fomula Men to unikalne połączenie składników, stworzone specjalnie dla mężczyzn, w bardzo wygodnej formie do spożycia. Wysokojakościowy i kompleksowy produkt zawiera łącznie aż 60 saszetek.

Zdrowy przyszły Tata to ogromny kapitał we wspólnym staraniu o potomstwo, gdyż płodność to zawsze 1+1. Tworząc produkt przeznaczony dla mężczyzn, jako cel przyjęliśmy nie tylko wspomaganie poprawy jakość nasienia, ale również poziomu energii i sił witalnych z korzyścią dla całej rodziny.

UP Fertil Fomula Men wykazuje najlepsze działanie przy trwającej 3 miesiące regularnej suplementacji. 

Produkt bez dodatku cukrów oraz substancji słodzących.

Składniki: w zalecanej porcji dziennej UP Fertil Fomula MEN breakfast 1 miarka(1/2 saszetki): ALCAR (Acetylo-L-karnityna), pikolinian cynku (w tym cynk 25mg 250%*), Koenzym Q10 97mg (ubiquinone), Witamina D (cholekalcyferol 25 µg (1000 IU) (500%*)), aromat naturalny cytrynowy, glukonian miedzi (w tym miedź 0,2 mg 20%*). UP Fertil Fomula MEN lunch: Jabłczan magnezu (w tym magnez 200mg 53,33%*), Acetylo-L-karnityna (ALCAR), N-acetylo-cysteina (NAC), aromat naturalny cytrynowy, witamina D (cholekalcyferol) (50 µg (2000 IU)), L-selenometionina - SeleniumSelect®, (w tym selen (100 µg 182%*)).

*RWS: dzienna referencyjna wartość spożycia dla osób dorosłych.

Zalecane spożycie: (1 miarka) UP Fertil Fomula MEN Breakfast do śniadania - rozpuszczona w 1/2 szklanki wody, saszetka UP Fertil Fomula Lunch do obiadu, rozpuszczona w 3/4 szklanki wody.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie i środki ostrożności: W szczelnie zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej 15-25 stopni celsjusza, w suchym i ciemnym miejscu; w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić od wilgoci i światła. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt należy stosować maksymalnie przez 14 tygodni. Produkt ten nie zastępuje procesu leczenia niepłodności w wyspecjalizowanej klinice. Suplementacja produktu może jedynie wspomagać proces leczenia niepłodności. Suplement jest to środek spożywczy, którego celem jest uzupełnienie codziennej diety. Jest skoncentrowanym źródłem witamin oraz składników mineralnych.

Szczegóły produktu

OLI1250

Specyficzne kody