Uphealthpharma - UP OMEGA + 120 kapsułek

99,99 zł
Brutto

Nie ma drugiego tak pro-zdrowotnego produktu jak niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3. Chcąc być zdrowym trzeba zadbać o ich podaż z diety i suplementacji.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

UP OMEGA + - Nie ma drugiego tak pro-zdrowotnego produktu jak niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3. Chcąc być zdrowym trzeba zadbać o ich podaż z diety i suplementacji.

Produkt wystarcza na 2 miesiące regularnej suplementacji.

Badania pokazują bardzo szeroki wpływ kwasów tłuszczowych Omega-3 na zdrowie człowieka - mogąc wpływać pozytywnie na nastrój, zdrowie serca i mózgu. Warto szczególnie zwrócić uwagę na to jak szeroki mają wpływ na ludzki organizm - stabilizując poziomy ciśnienia, trójglicerydów, wykazując działanie hemolityczne oraz przeciwmiażdżycowe.

W kontekście płodności szczególnie ważne jest działanie przeciwzapalne, przez co suplementacja kwasów tłuszczowych może wpływać na jakość męskiego nasienia zarówno ilościowo jak i jakościowo. Plemniki mężczyzn u których stwierdzono wyższe poziomy kwasów omega-3 w organizmie mieli równocześnie niższe wskaźniki fragmentacji DNA nasienia, lepszy ruch postępowy czy większą zdolność penetracji komórki jajowej.

W przypadku kobiecej płodności działanie przeciwzapalne jest szczególnie istotne w jednostkach typowo ginekologicznych jak PCOS, endometrioza, ale również w przypadku niedoczynności tarczycy czy chorobach autoimmunologicznych (np. Hashimoto).

Warto uzupełniać swoją codzienną dietę o pożywienie zawierające kwasy omega-3 oraz wspierać to codzienną suplementacją.

Składniki: Olej rybi, żelatyna (składnik otoczki). Produkt zawiera certyfikat Friends of the Sea.

Zalecane spożycie: 1 porcja (2 kapsułki) dziennie. Kapsułkę spożyć w całości i popić wodą.

W suplemencie diety UP OMEGA+ nie znajdziesz zbędnych wypełniaczy, konserwantów oraz barwników. Wskaźnik TOTOX wynosi 17,3. Czysty skład pozbawiony zanieczyszczeń mikrobiologicznych, metali ciężkich potwierdzają badania produktu przeprowadzone przez niezależne, akredytowane laboratorium GBA POLSKA.

Ostrzeżenie: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

Przechowywanie: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu i suchym miejscu. Chronić przed światłem i wilgocią.

Szczegóły produktu

OLI1249

Specyficzne kody