IronFlex - Maca 100tab

29,99 zł
Brutto

Zalety produktu:

  • Wzmacnia układ odpornościowy
  • Zwiększa wydajność
  • Zwiększa stężenie testesteronu
  • Normalizuje metabolizm
  • Poprawia funkcjonalność stawów
Ilość

Opis

IronFlex Maca to środek wzmacniający ciało. Każda tablet IronFlex Maca zawiera 500 mg ekstraktu korzenia maki, który jest doskonałym naturalnym źródłem białka, witamin i minerałów.

IronFlex Maca jest adaptogenem i może być stosowana bez żadnych szkodliwych skutków ubocznych. Maca jest bogaty w minerały, witaminy i białka, zawiera wiele niezbędnych aminokwasów i jest szczególnie bogaty w wapń i magnez. IronFlex Maca znacznie zwiększa libido u mężczyzn i kobiet.

Obecne badania naukowe dotyczące IronFlex Maca pokazują, że Maca może pomóc utrzymać zdrowe życie reprodukcyjne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Składniki: Ekstrakt z korzenia maca Lepidium meyenii, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, regulator kwasowości: węglan wapnia, substancja wypełniająca: skrobia, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Sposób przyjmowania: Specjaliści z firmy IronFlex zalecają przyjmowanie 1 porcji (2 tabletki) raz dziennie.

Przeciwwskazania: Skonsultuj się z lekarzem podczas ciąży i laktacji. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Wartości odżywcze:

Składniki aktywne 1 Porcja %RWS*
Ekstrakt z korzenia maca Lepidium meyenii 1000 mg **

Szczegóły produktu

OLI1204

Specyficzne kody