IronFlex - L-Carnitine 1000 90tab

0,00 zł
Brutto

Zalety produktu:

  • Wspiera procesy spalania tkanki tłuszczowej (pobieranie energii z tłuszczów),
  • Przyczynia się do przyspieszenia potreningowej regeneracji,
  • Zwiększa wytrzymałość treningową,
  • Opóźnia efekt zmęczenia.
Ilość

Opis

IronFlex L-karnityna to wysokiej jakości L-karnityna, która charakteryzuje się silnymi właściwościami wyszczuplającymi ciało. Jest to bezpieczny aminokwas dla twojego organizmu, który aktywnie wpływa na procesy metaboliczne w ciele.

IronFlex L-karnityna jest odpowiedzialna za transport tłuszczów do mitochondriów, zapewnia organizmowi energię niezbędną do funkcjonowania układu immunologicznego i naczyń krwionośnych, uczestniczy w procesie uzyskiwania energii z kwasów tłuszczowych i zapewnia wydajne przekazywanie energii do mięśni i wszystkich narządów ciała. Suplement przeznaczone jest dla sportowców wyczynowych oraz amatorów aktywnego trybu życia, a także dla wszystkich, którzy chcą zauważyć efekty szybkiego odchudzania.

Składniki: Winian L-Karnityny, Substancje wypełniajace: celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylajace: weglan wapnia, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.

Sposób stosowania: Specjaliści z firmy IronFlex zalecają przyjmowanie 1 tabletki l-karnityny każdego dnia rano na pusty żołądek. W dni treningowe dodaj 1 tabletkę 15-20 minut przed treningiem.

Przeciwwskazania: Podczas ciąży i laktacji skonsultuj się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Wartości odżywcze:

Składniki aktywne 1 Porcja %RWS*
Winian L-karnityny 1000 mg **

Szczegóły produktu

OLI1200

Specyficzne kody