IronFlex - Vitamin D3 + K2 + Calcium 100tab

19,90 zł
Brutto

Zalety produktu:

  • Zwiększa rozmiar i liczbę włókien mięśniowych
  • Pozytywny wpływ na moc, siłę mięśni i masę ciała
  • Zwiększa siłę i moc tkanki mięśni szkieletowych
  • Pozytywnie wpływa na układ nerwowy
Ilość

Opis

Ironflex Calcium D3K2 to dietetyczny suplement diety, który wzbogaca dietę w wapń, witaminę D i K. Ironflex Calcium D3K2 jest niezbędny do utrzymania zdrowych kości i zębów, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Ponadto witamina D pomaga w prawidłowej absorpcji i wykorzystaniu wapnia i fosforu, a także w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Ponadto ta witamina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu odpornościowego. Witamina D bierze udział w procesie podziału komórki.

Składniki: Węglan wapnia (wapń), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, fosforan wapnia, skrobia, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, krzemionka, menachinon-7 (vit K2), otrzymany z Bacillus subtilis, cholekalcyferol (vit D3.).

Sposób przyjmowania: Specjaliści z firmy Ironflex radzą przyjmować 1 tabletkę calcium D3K2 raz dziennie przed posiłkiem.

Przeciwwskazania: Podczas ciąży i laktacji należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Wartości odżywcze:

Składniki aktywne 1 Porcja %RWS*
Wapń z 400 mg 50%
Węglan wapnia 100 mg **
Witamina K 75 mkg 100%
Witamina D 10 mkg 200%

Szczegóły produktu

OLI1183

Specyficzne kody