Nutri Pro Sport - Carbo Wax 1000g

36,00 zł
Brutto

CARBO WAX - To wyjątkowa mieszanka aż trzech różnych źródeł węglowodanów taki Waxy Maize skrobia kukurydzy woskowej, glukozy i maltodekstryny. Produkt został wzbogacony dawką Elektrolitów dla odpowiedniego nawodnienia.

Smak: Truskawka
Ilość

Opis

CARBO WAX - To wyjątkowa mieszanka aż trzech różnych źródeł węglowodanów taki Waxy Maize skrobia kukurydzy woskowej, glukozy i maltodekstryny. Produkt został wzbogacony dawką Elektrolitów dla odpowiedniego nawodnienia. Produkt przeznaczony dla sportowców i ludzi aktywnych. Zawiera substancje słodzące.

Odżywka węglowodanowa CARBO WAX uzupełni zapasy glikogenu mięśniowego zużytego podczas treningu. Dodatkowo węglowodany pełnią szereg ważnych funkcji w naszym organizmie i są podstawowym źródłem paliwa dla sportowców.

Czym jest carbo?

Wielu z Was zadaje sobie pytanie czym jest carbo. Suplementy typu carbo składają się z mieszanki wolno, średnio oraz szybko uwalnianych węglowodanów. Często uzupełniane są także o witaminy i minerały, które wspomagają organizm podczas ćwiczeń. Najpopularniejsze witaminy dodawane do carbo to witaminy z grupy B, które wspomagają pracę naszego układu nerwowego oraz stymulują połączenia mózgowo mięśniowe.

Carbo - co daje?

Po pierwsze przyniesie nam zastrzyk energetyczny, po drugie pozwala trenować intensywniej oraz dłużej. Dzięki temu będziemy w stanie osiągać lepsze rezultaty sportowe. Tutaj pojawi się na pewno pytanie dotyczące odchudzania. Przede wszystkim podczas wysiłku spalamy kalorie, których deficyt w przeciągu dnia oraz tygodnia jest dla nas ważny. To co dostarczymy przed, czy w trakcie treningu zostanie wykorzystane i spalone. Nie musimy się obawiać, że to odłoży się w postaci tkanki tłuszczowej.

Dodatkowo w carbo możemy znaleźć minerały takie jak magnez oraz pozostałe elektrolity, które zapobiegają powstaniu mimowolnych skurczów mięśni.

Składniki: Maltodekstryna, glukoza, natywna skrobia kukurydziana Waxy Maize, tauryna, cytrynian magnezu,cytrynian sodu,chlorek potasu,aromat, barwnik: beta karoten (dla smaku: tropical,orange,ananas), czerwień buraczana (dla smaku: truskawka,red punch), chlorek sodu, pirydoksyna (witamina B6), substancja słodząca: sukraloza

Dawkowanie: Zmieszać 2 miarki proszku (50g) z 300 ml wody. Spożywać raz dziennie: przed, w trakcie lub po intensywnym wysiłku . Spożyć zaraz po przygotowaniu.

Szczegóły produktu

OLI514

Specyficzne kody

EAN13
5904507588991

Zobacz także