Nutrition22 - Feral shot 100ml

5,30 zł
Brutto

Shot FERAL to pobudzający suplement diety o przedłużonym działaniu pobudzającym przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie do stosowania przed rozpoczęciem wysiłku fizycznego.

Smak Exotic

Ilość

Opis

FERAL to bardzo mocna przedtreningówka, która dzięki odpowiedniemu połączeniu składników aktywnych, m.in. takich jak beta-alanina, tauryna i kofeina, sprzyja podczas treningu zjawisku pobudzenia, zastrzyku energii oraz długotrwałej wytrzymałości.

Sposób użycia: stosować 3 porcje dziennie (60ml). Porcja jednorazowa 20ml. Nie przekraczać 3 porcji w ciągu dnia. Opakowanie 100ml zawiera 5 porcji produktu. Wstrząsnąć przed użyciem, możliwość tworzenia się naturalnego osadu. Spożyć w ciągu 48 godzin po otwarciu, przechowywać w lodówce.

Uwagi: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu. Nie łączyć z alkoholem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie przekraczać spożycia 400mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł.
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi i przemrożeniem.

Najlepiej spożyć przed, numer partii produkcyjnej: na nakrętce.

Smak: exotic

Objętość: 100 ml

Zawartość:

Beta alanina – 4000mg
Tauryna – 1000mg
Kofeina bezwodna – 580mg
Dwuwinian choliny – 500mg
N-acetyl-L-tyrozyna – 320mg
L-theanina – 50mg
Ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum) – 7,5mg

Szczegóły produktu

OLI2007

Dodatkowe informacje

Pojemność
100ml

Specyficzne kody