Nutrition22 - Golem Pump shot 100ml

4,00 zł
Brutto

Shot GOLEM PUMP to pobudzająco-pompujący suplement diety przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie do stosowania przed rozpoczęciem wysiłku fizycznego.

Ilość

Opis

GOLEM PUMP to przedtreningówka która dzięki odpowiedniemu połączeniu składników aktywnych, m.in. takich jak beta-alanina, arginina i kofeina, sprzyja podczas treningu zjawisku pompy mięśniowej oraz pobudzenia, zastrzyku energii.

Sposób użycia: 1/4 butelki (20 ml) wypić przed lub w trakcie treningu. Nie przekraczać 3 porcji w ciągu dnia. Wstrząsnąć przed użyciem. Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu. 1/4 butelki (20 ml) wypić przed lub w trakcie treningu. Nie przekraczać 3 porcji w ciągu dnia. Wstrząsnąć przed użyciem. Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu.

Uwagi: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Ze względu na wysoką zawartość kofeiny (100 mg / porcję), produkt jest niewskazany dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia, osób wrażliwych na kofeinę, z nadciśnieniem i innymi chorobami układu krążenia. Nie łączyć z alkoholem. Nie przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie. Jednorazowe spożycie beta-alaniny w ilości 800 mg może powodować mrowienie lub drętwienie. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i przemrożeniem.

Najlepiej spożyć przed, numer partii produkcyjnej: na nakrętce.

Smak: cherry-orange

Objętość: 100 ml

Zawartość:

Beta-Alanina 

AAKG  

Tauryna  

Kofeina  

Glukuronolakton  

jabłczan cytruliny  

Witamina B6  

Witamina B12 

3,2 g

3,2 g

1 g

400 mg

250 mg

2 g

5,6 mg

2,5 µg

Szczegóły produktu

OLI2006

Dodatkowe informacje

Pojemność
100ml

Specyficzne kody