Bio białko konopne bananowe – 250g

34,00 zł
Brutto

Białko konopne to produkt odpowienid dla każdego. Od sportowców, przez vegan i wegetarian, aż po osoby, które dbają o swoja dietę. Bio białko konopne nie zawiera glutenu. Zawiera mnóstwo błonnika, kwasy tłuszczowe omega oraz aminokwasy istotne w zbilansowanej diecie. Przyczynia sie do zwiększenia masy mięśniowej, dostarcza białko pochodzenia roślinnego oraz urozmaica dietę.

Ilość

Opis

Bio białko konopne ze szpinakiem i jarmużem Białko jest podstawowym budulcem ludzkiego ciała, głównie masy mięśniowej. Wpływa na budowę mięśni, wspomaga redukcję wagi. Bogactwo błonnika w Bio białku usprawnia pracę układu pokarmowego. Wykorzystanie bananowego Bio białka konopnego do przyrządzenia pełnowartościowego posiłku pozwoli na ograniczenie podjadanie oraz dostarczy przyjemnych wrażeń smakowych.

Bio białko konopne jest źródłem potrzebnych omega-3, omega-6 i omega-9. Odpowiedni poziom nienasyconych kwasów tłuszczowych to niższe ryzyko zawału serca i udaru mózgu.

Witamina E - odpowiedzialna za promienną i zdrową skórę - zawarta w Bio białku konopnym, dzięki NNKT wchłania się lepiej.

Bio białko konopne zalicza się do białka pełnowartościowego, ponieważ dostarcza organizmowi aminokwasów egzogennych, tzn. takich, które ludzkie ciało nie wytwarza samodzielnie. Musi pobrać je właśnie z pożywienia. Ponadto, idealnie wpasowuje się w dietę wegańską, wegetariańską oraz osób z alergiami pokarmowymi.

Bio białko konopne ze szpinakiem i jarmużem - idealne dla Ciebie, gdy:

  • redukujesz wagę lub chcesz utrzymać stałą,
  • ćwiczysz i intensywnie trenujesz,
  • pracujesz na zbudowanie masy mięśniowej,
  • żyjesz w stylu wege lub wegan,
  • stawiasz na produkty naturalne i organiczne,
  • lubisz bananowy smak.

Sposób spożycia: 3 łyżeczki (15g) dziennie. W dni treningowe 6 łyżeczek (30g) raz dziennie, najlepiej po treningu. Produkt wymieszać z wodą, sokiem, jogurtem lub dodac do koktajlu.

Skład i wartości odżywcze: 80% bio białko konopne, 20% bio banan.

Szczegóły produktu

OLI570

Dodatkowe informacje

Pojemność
250g

Specyficzne kody

Zobacz także