Amarok Nutrition - CREATINE 500 GRAM

59,00 zł
Brutto

Kreatyna jest substancją występującą naturalnie w czerwonym mięsie, a równocześnie jednym z najbardziej efektywnych i przebadanych suplementów używanych w sporcie.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

AMAROK NUTRITION CREATINE 500 GRAM - Mikronizowany monohydrat kreatyny:

  • Wzrost masy i siły mięśni
  • Mikronizowany dla szybszego wchłaniania
  • Zwiększa poziom energii
  • Praktyczna miarka ułatwiająca odmierzanie - 100 porcji po 5g
  • Minimum rok terminu ważności

BEZ ZBĘDNYCH DODATKÓW Nasz suplement nie zawiera zbędnych dodatków i wypełniaczy - bazujemy na surowcach najwyższej klasy wzbogaconych o doskonałe naturalne aromaty i minimalną dawkę substancji słodzących.

Kreatyna jest substancją występującą naturalnie w czerwonym mięsie, a równocześnie jednym z najbardziej efektywnych i przebadanych suplementów używanych w sporcie.

Regularne stosowanie kreatyny pozwala na zwiększenie masy i siły mięśni, ogólną poprawę kondycji oraz przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości wysiłkowej. Wspomaga gromadzenie i transfer ATP co pozwala utrzymać odpowiednią intensywność treningu.

Używana przez nas kreatyna jest mikronizowana dla lepszego wchłaniania i krystalicznie czysta by zapewnić szybki i stabilny efekt.

Dodatek Tauryny zapewnia lepszą regenerację powysiłkową dzięki magazynowaniu i transportowaniu azotu i zahamowaniu procesu katabolizmu.

W PORCJI 5g                         ILOŚĆ

Monohydrat kreatyny         3000mg

Tauryna                                  1000mg

Witamina C                           80mg

SPOSÓB UŻYCIA:

1 miarkę (5 g) CREATINE wymieszaj z 250 ml zimnej wody lub soku owocowego. W zależności od planu suplementacji CREATINE możesz stosować rano po przebudzeniu, jak również przed lub podczas treningu. Pamiętaj, aby nawadniać właściwie organizm i wypijać przynajmniej 8 szklanek wody dziennie.

Szczegóły produktu

OLI122

Dodatkowe informacje

Pojemność
500ml

Specyficzne kody