Activlab - Creatine Monohydrate 300 Caps

74,49 zł
Brutto
  • Kreatyna w kapsułkach o średnim rozmiarze
  • Skuteczna suplementacja na siłę i masę mięśniową
  • Bezpieczna i skuteczna
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Creatine Monohydrate Caps to suplement diety w kapsułkach, który zawiera monohydrat kreatyny. Jest to najpopularniejszy suplement w sportach siłowo-wytrzymałościowych, który wykazuje duże bezpieczeństwo stosowania przy jednoczesnej, wysokiej skuteczności.

Jak działa monohydrat kreatyny:

  • monohydrat kreatyny to związek chemiczny, w którym cząsteczka wody jest połączona z cząsteczką kreatyny, dzięki czemu jest stabilna i może być stosowana jako suplement. Co prawda, organizm sam wytwarza kreatynę, która występuje naturalnie w mięśniach i w mózgu, ale suplementacja pozwala na zwiększenie puli kreatyny i większą dostępność zasobów energetycznych. Osoby, które praktykują trening siłowy mogą spodziewać się większej siły i wytrzymałości w przypadku krótkich, intensywnych wysiłków następujących po sobie, ale nie tylko. Naukowcy coraz częściej postulują korzystny wpływ suplementacji kreatyną na pamięć i procesy poznawcze.
  • kreatyna jest źródłem fosforanów, z których organizm odtwarza cząsteczki ATP - biologicznego nośnika energii wykorzystywanego w każdym procesie - od skurczu mięśnia po syntezę białka (anabolizm).

Kreatyna ma pozytywną rekomendację Australijskiego Instytutu Sportu (AIS), renomowanej jednostki badawczej w świecie profesjonalnego sportu. Naukowcy zakwalifikowali kreatynę do grupy A, gdzie trafiły suplementy o naukowo udowodnionej skuteczności, takie jak kofeina, beta-alanina, sok z buraka, witamina D, cynk czy elektrolity.

Kto powinien stosować monohydrat kreatyny?
Kreatyna jest suplementem kojarzonym głównie z siłownią i sportami siłowymi. Natomiast, zgodnie z rekomendacjami AIS, kreatynę mogą z powodzeniem stosować wszyscy atleci wykonujący również ekspozywne wysiłki, jak wszelkiego rodzaju rzuty, miotania, sprinty czy pływanie

Jak stosować CREATINE MONOHYDRATE CAPS:
Spożyć 4 kapsułki przed treningiem, popijając wodą. W dni bez treningu przyjmować przed śniadaniem.

Składniki:
Monohydrat kreatyny, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kapsułka (żelatyna, skrobia modyfikowana, barwnik - węglan wapnia).

Szczegóły produktu

OLI1059

Specyficzne kody