Real Pharm - Beta Alanine 300g

59,99 zł
Brutto

Jedynie maksymalnie szybka regeneracja mięśni po treningu pozwala zatrzymać katabolizm i zapewnia efektywne przyrosty masy mięśniowej. Jeżeli szukasz skutecznego sposobu na szybką regenerację Amino Rest Real Pharm spełni wszystkie Twoje oczekiwania i pozwoli zrealizować każdy cel treningowy!

Smak: Wiśnia
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Suplement diety Beta Alanine Mx Endurance 300g – okazja do zapewnienia Twoim mięśniom optymalnych warunków do pracy oraz ochrona antykataboliczna!

Trenując kulturystykę jesteś narażony na utratę siły, a wytrzymałość mięśniowa jest wystawiana na próbę. Do przeprowadzenia dobrych treningów Twoje samopoczucie oraz codzienna forma powinny być na najwyższym poziomie. REAL PHARM Beta Alanine Mx Endurance, zawierająca podstawowy aminokwas białkowy, zapewni Ci:

- siłę,
- wytrzymałość,
- efektywny trening
- zniweluje zmęczenie i doskonale zregeneruje Cię po intensywnym wysiłku

Beta-alanina jest naturalnym związkiem chemicznym, który odpowiada w naszym organizmie za zwiększenie siły i wytrzymałości mięśniowej. Ponadto powoduje szybki wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej i pomaga w dążeniu do idealnej sylwetki. Odżywka REAL PHARM Beta Alanine Mx Endurance pomaga także zwiększyć wydzielanie karnozyny ze względu na to, że beta-alanina pływa na nią w naszym organizmie. Karnozyna działa docelowo na tempo regeneracji, siłę, wytrzymałość, a także na równowagę kwasowo-zasadową i tkankę mięśniową. Beta Alanina ma także działanie ochronne – chroni mięśnie przed degradacją w skutek reakcji katabolicznych.

Beta Alanine Mx Endurance 300g, skutecznie poprawiająca wytrzymałość:

  • Poprawi siłę i wytrzymałość w czasie każdego treningu
  • Wyeliminuje zakwasy i przyśpieszy regenerację potreningową
  • Szybko zniweluje uczucie zmęczenia
  • Zapewni ochronę antykataboliczną
  • Zapewni Ci optymalne warunki do pracy mięśni


Sposób użycia:

Stosuj 2 porcję 30-60 min przed treningiem w dni treningowe I w ciągu dnia w dni nietreningowe.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Składnikii:
beta alanina, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), aromat, sukraloza (substancja słodząca), barwniki dla smaków: grejfrutowy – E122, pomarańczowy – E110, wiśniowy – E124, ananasowy – E104, cytrynowy - E104. (E122, E110, E124, E104 - może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).Zawiera substancje słodzące

Wielkość opakowania: 300g
Wielkość porcji: 1,5g
Ilość porcji w opakowaniu: 200

 

Szczegóły produktu

OLI1801

Specyficzne kody

ean13
5904730666381