IronFlex BCAA Performance 2-1-1 500g

59,99 zł
Brutto

Zalety produktu: 

  • Działa antykatabolicznie,
  • Wspomaga procesy anaboliczne organizmu,
  • Pozytywnie wpływa na potreningową regeneracje mięśni,
  • Zwiększa wytrzymałość mięśni,
  • Przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej,
  • Opóźnia rozwój zmęczenia psychicznego podczas wysiłku wytrzymałościowego,
  • Poprawia zdolności wysiłkowe podczas długotrwałych wysiłków fizycznych.
Ilość

Opis

IronFlex BCAA Performance to suplement diety który został stworzony aby dać trenującym możliwość jak najszybszego, najefektywniejszego i najmocniejszego zbudowania masy mięśniowej podczas intensywnego treningu.

IronFlex BCAA Performance wpływa na przyrost siły i wydolności podczas treningu. Również nasze BCAA odpowiada za utrzymanie masy mięśniowej podczas diety, odchudzania tłumiąc procesy kataboliczne. Specjaliści z firmy Ironflex stworzyli produkt w klasycznej formule 2:1:1 zawierającą L-leucynę, L-izoleucynę i L-walinę.

Składniki: L-Leucyna, L-Walina, L-Izoleucyna, Aromaty, kwas cytrynowy, maltodekstryna-nosnik aromatu, dwutlenek krzemu-substancja przeciwzbrylajaca, sukraloza-substancja słodząca.

Sposób przyjmowania: Specjaliści z firmy Ironflex radzą, aby stosować 1 porcję (0,5 miarki) przed i po treningu. W celu zapewnienia maksymalnej skuteczności zaleca się przyjmowanie 1-2 porcji preparatu BCAA Performance podczas treningu.

Przeciwwskazania: Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Wartości odżywcze:

Składniki aktywne 1 Porcja (5 g) 100 g
BCAA 4000 mg 80 g
L-Leucyna 2000 mg 40 g
L-Walina 1000 mg 20 g
L-Isoleucyna 1000 mg 20 g

Szczegóły produktu

OLI1226

Specyficzne kody