IronFlex - Collagen 400g

59,99 zł
Brutto

Zalety produktu:

  • Chroni włosy przed utratą włosów i zwiększa ich objętość;
  • Stabilizuje jelito i przywraca hormony.
  • Utrzymuje siłę kości i chrząstki
  • Zapewnia elastyczność więzadeł i ścięgien
Smak: Ananas
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

IronFlex Collagen jest to suplement diety o doskonale zrównoważonej kompozycji do regeneracji i utrzymania stawów i więzadeł, ścięgien i kości. IronFlex Collagen to produkt wysokiej jakości w oparciu o hydrolizat kolagenu, glukozamine, chondroityne, metilsulfonilmetanom, kaltsiem, witaminę D3 i kwas hialuronowy. Ten kompleks jest doskonałym wsparciem dla organizmu podczas wzmożonych wysiłków fizycznych lub urazów. Glukozamina znacznie ogranicza proces kataboliczny w chrząstce stawowej i bierze udział w tworzeniu płynu maziowego. L-prolina i chondroityna w bloku budulcowym jest odpowiedzialna za odzyskiwanie tkanki łącznej, co chroni przed zniszczeniem chrząstki. MSM czyli (Metylosulfonymetan) jest odpowiedzialny za tworzenie się włókien kolagenowych i gialuronowych, kwas jest uważany za główny składnik masy międzykomórkowej w mazi stawowej między chrząstkami.

Składniki: Hydrolizat kolagenu wołowego, prolina, MSM, Siarczan glukozaminy, weglan wapnia, siarczan chondroityny, kwas askorbinowy, hialuronian sodu, cholekalcyferol, aromaty, kwas cytrynowy, maltodekstryna, sukraloza, dwutlenek krzemu.

Stosowanie: Specjaliści z firmy IronFlex zalecają spożywać 1 porcję (20g) 1 razy dziennie po posiłku.

Przeciwwskazania: Nie przeznaczone do stosowania w czasie ciąży i laktacji. Chronić przed dziećmi. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Wartości odżywcze:

Składniki aktywne 1 Porcja (20 g) 100g
Kolagen 10000mg **
L-Prolina 500mg **
MSM 300mg **
Wapń 240mg **
Glukozamina 300mg **
D3 50mcg - 2000IU **
Chondroityna 150mg **
Witamina C 80mg **
Kwas hialuronowy 20mg **

Szczegóły produktu

OLI1190

Specyficzne kody