IronFlex - Collagen 100tab

39,90 zł
Brutto

Zalety produktu:

  • Przyczynia się do wzmocnienia syntezy włókien kolagenowych,
  • Pomaga wzmocnić kości i stawy,
  • Pomaga utrzymać prawidłową jędrność, elastyczność i napięcie skóry,
  • Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie stawów.
Ilość

Opis

IronFlex Collagen to suplement diety, który zapewnia prawidłową syntezę kolagenu w organizmie. Jest idealny nie tylko dla sportowców, ale także dla osób dbających o zdrowie.
IronFlex Collagen skutecznie eliminuje niedobór kolagenu w organizmie, jest to bardzo ważne ponieważ chroni sportowca przed takimi negatywnymi czynnikami jak ból kręgosłupa, stawów, zapobiega powstawaniu zmarszczek, cellulitu i zapewnia elastyczność skóry. Po 25 latach poziom kolagenu spada, a nasz organizm nie jest w stanie sam go syntetyzować. Duże rezerwy kolagenu znajdują się w wątrobie, kościach i chrząstce. Można go uzupełnić przyjmując suplementy diety stworzone z tych źródeł.

Składniki:
Hydrolizowany kolagen, wypełniacze: fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Sposób przyjmowania:
Specjaliści z firmy IronFlex zalecają przyjmowanie 1 porcji (3 tabletki) produktu Collagen raz dziennie podczas posiłku.

Przeciwwskazania:
Podczas ciąży i laktacji skonsultuj się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Wartości odżywcze:

Składniki aktywne 1 Porcja %RWS*
Hydrolizowany kolagen 3000 mg **

Szczegóły produktu

OLI1184

Specyficzne kody