• -30%

Oh!Tomi - Świeca zapachowa Fruity Lights - Tęcza

59,00 zł
41,30 zł Zniżka 30%
Brutto

1Zapachowe świece z kolekcji FruityLights. Zamknęliśmy je w kolorowych puszkach, które stanowią oryginalną ozdobę każdego pomieszczenia.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Świeca zapachowa Fruity Lights - Tęcza

Tęcza ma wiele kolorów. Za każdym z nich stoi inny aromat. Zapachowa świeca Rainbowjest harmonijnym połączeniem wszystkich siedmiu kolorów.Czerwony to intensywne, wonne nuty drzewne. Pomarańczowy nuta żywiczno-słodkiego bursztynu.Żółty to słodko-gorzkie cytryny. Zielony to zmysłowa, nieco słodka tangerynka. Niebieski to świeże, rześkie połączenie wonnych nut kwiatów o barwach niebiesko-białych. Granatowy to bergamotka, a fioletowy piżmo. Zapachowa świeca rozwieje wszelkie chmury i wprowadzi w doskonały nastrój. Poddaj się tej niezwykłej aromaterapii!

Uwielbiamy oryginalne i aromatyczne zapachy, które wypełniają całe wnętrza. Te ulubione udało nam się uchwycić w wygodnej i nastrojowej formie świecy. Tworzyliśmy je dla Ciebie z ogromną radością. Z satysfakcją przedstawiamy efekt końcowy. Zapachowe świece z kolekcji FruityLights. Zamknęliśmy je w kolorowych puszkach, które stanowią oryginalną ozdobę każdego pomieszczenia.

To doskonale skomponowane, nietuzinkowe aromaty zapadające w pamięć i podane w nieoczekiwany sposób. Zapraszaj do siebie zapachem i zadbaj o przyjazną atmosferę, wypełniając całą swoją przestrzeń świeżo-słodkimi woniami.

Jak używać? Wybierz odpowiednie miejsce dla świecy. Ustaw ją z dala od łatwopalnych materiałów. Zapal knot, zamknij oczy i daj się ponieść wyjątkowym aromatom.

Przy pierwszym użyciu świece pal co najmniej przed 2-3 godziny. Całkowity czas spalania to 40 godzin (+/- 10%). Pamiętaj, że świeca będzie się prawidłowo spalać tylko wtedy, gdy zadbasz o jej knot. Przed każdym użyciem przytnij go do długości ok. 5 mm. Jeśli płomień jest zbyt niski, zgaś go i wyrównaj knot lub usuń część wosku wokół niego. Z kolei jeśli jest zbyt wysoki, zgaś płomień, przytnij knot i zapal świecie ponownie.

Co jest w środku? Nasze świecie to unikalne kompozycje zapachowe. W środku Rainbow znajdziesz obłędne aromaty:

Nuta głowy: świeże nuty niebieskie, cytryna, tangerynka. Nuta serca: świeże nuty kwiatowe, bergamotka. Baza: ciepłe, otulające nuty drzewne, piżmo, bursztyn (amber).

Szczegóły produktu

OLI385

Dodatkowe informacje

Pojemność
185g

Specyficzne kody

Zobacz także