• -30%

Oh!Tomi - Świeca zapachowa Fruity Lights - Melon

59,00 zł
41,30 zł Zniżka 30%
Brutto

Zapachowe świece z kolekcji FruityLights. Zamknęliśmy je w kolorowych puszkach, które stanowią oryginalną ozdobę każdego pomieszczenia.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Świeca zapachowa Fruity Lights - Melon

Melon i wszystkie jego odmiany! No prawie wszystkie... Słodkie, soczyste i świeże zapachy melona kantalupy przełamane pikantnym aromatem, dojrzałego i orzeźwiającego melona miodowego to nuty głowy naszej świecy zapachowej. Serce aromatu to ciepła woń frezji, delikatny i słodki zapach nektaru brzoskwiniowego oraz białych kwiatów. Całość kompozycji wzbogaciliśmy delikatnym jaśminem, ciepłym, zmysłowym piżmem i niezwykle aromatyczną, ciepłą wanilią. Melon to niezwykle sensualna, nietuzinkowa świeca, która subtelnie rozbudzi w Tobie ochotę na kolejną przygodę. Daj się jej ponieść!

Uwielbiamy oryginalne i aromatyczne zapachy, które wypełniają całe wnętrza. Te ulubione udało nam się uchwycić w wygodnej i nastrojowej formie świecy. Tworzyliśmy je dla Ciebie z ogromną radością. Z satysfakcją przedstawiamy efekt końcowy. Zapachowe świece z kolekcji FruityLights. Zamknęliśmy je w kolorowych puszkach, które stanowią oryginalną ozdobę każdego pomieszczenia.

To doskonale skomponowane, nietuzinkowe aromaty zapadające w pamięć i podane w nieoczekiwany sposób. Zapraszaj do siebie zapachem i zadbaj o przyjazną atmosferę, wypełniając całą swoją przestrzeń świeżo-słodkimi woniami.

Jak używać? Wybierz odpowiednie miejsce dla świecy. Ustaw ją z dala od łatwopalnych materiałów. Zapal knot, zamknij oczy i daj się ponieść wyjątkowym aromatom.

Przy pierwszym użyciu świece pal co najmniej przed 2-3 godziny. Całkowity czas spalania to 40 godzin (+/- 10%). Pamiętaj, że świeca będzie się prawidłowo spalać tylko wtedy, gdy zadbasz o jej knot. Przed każdym użyciem przytnij go do długości ok. 5 mm. Jeśli płomień jest zbyt niski, zgaś go i wyrównaj knot lub usuń część wosku wokół niego. Z kolei jeśli jest zbyt wysoki, zgaś płomień, przytnij knot i zapal świecie ponownie.

Co jest w środku? Nasze świecie to unikalne kompozycje zapachowe. W środku Melona znajdziesz obłędne aromaty:

Nuta głowy: melon kantalupa, melon miodowy. Nuta serca: frezja, białe kwiaty, nektar brzoskwiniowy. Baza: jaśmin, wanilia, delikatne piżmo.

Szczegóły produktu

OLI383

Dodatkowe informacje

Pojemność
185g

Specyficzne kody

Zobacz także