Bosphaera - Glinka czerwona 100g

12,99 zł
Brutto

Glinki mineralne są cenionym surowcem w kosmetyce pielęgnacyjnej. Są skarbnicą cennych minerałów, które dobroczynnie wpływają na skórę

Ilość

Opis

Glinki mineralne są cenionym surowcem w kosmetyce pielęgnacyjnej. Są skarbnicą cennych minerałów, które dobroczynnie wpływają na skórę. Glinki są zgodne z ECOCERT i COSMOS. Oznacza to, że żadna z nich nie jest poddawana obróbce chemicznej oraz nie jest pigmentowana. Glinka czerwona polecana jest w szczególności do skóry naczynkowej, normalnej jak i suchej. Nadaje matujący efekt. Działa detoksykująco oraz usuwa oznaki zmęczenia skóry. Przywraca również naturalną równowagę skórze.

Sposób użycia:

MASECZKA: w naczyniu (nie metalowym) wymieszać porcję glinki z niewielka ilością wody lub hydrolatu do uzyskania konsystencji gęstej pasty. Rozprowadzić maseczkę na oczyszczoną twarz, zmyć po ok. 15 minutach nie dopuszczając w międzyczasie do wyschnięcia.

OKŁADY NA CIAŁO: nałożyć pastę z glinki na ciało, owinąć folią spożywczą i okryć kocem. Zmyć glinkę ciepłą wodą po ok.15 minutach.

KĄPIEL: wsypać dwie garści glinki do ciepłej wody. Po kąpieli spłukać ciało.

Ingredients (INCI): Illite, Kaolin.

Ostrzeżenia / bezpieczeństwo stosowania produktu:

Nie używać metalowych narzędzi przy sporządzaniu maseczki

Szczegóły produktu

OLI1671

Specyficzne kody