Herla - Serum aktywne z kwasem hialuronowym

50,00 zł
Brutto

Serum aktywne HA marki HERLA to połączenie dwóch rodzajów kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego i wysokocząsteczkowego.

Ilość

Opis

Serum aktywne z kwasem hialuronowym

Seria: Hydraessence

Serum aktywne HA marki HERLA to połączenie dwóch rodzajów kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego i wysokocząsteczkowego. Wewnątrz nośnika zamknięty jest HA niskocząsteczkowy, natomiast wysokocząsteczkowy pokrywa błonę nośnika zamkniętego w formie liposomu. Liposom ma za zadanie zabezpieczać zawartą we wnętrzu substancję czynną (kwas hialuronowy) i ma wypływ na jej wolniejsze uwalnianie ze środka i działanie przez dłuższy okres czasu na skórę. HA wspomaga wytwarzanie włókien kolagenowych i elastyny, ma działanie antyoksydacyjne. Dzięki silnym właściwościom higroskopijnym tworzy film zabezpieczający przed utratą wody, wygładzający skórę oraz wypełniający drobne bruzdy i linie zmarszczek od zewnątrz. Skóra staje się elastyczna, gładka, jędrna i odporna na czynniki zewnętrzne. Serum aktywne polecane do każdego typu skóry, szczególnie suchej.

Opakowanie zawiera 10 szt ampułek po 2ml pojemności.


Działanie:

  • zwolnione uwalnianie i przedłużone działanie nawilżające na skórę
  • wygładzenie skóry i zabezpieczenie przed utratą wody
  • działanie antyoksydacyjne i nawadniające

Składniki aktywne (INCI):

  • Fosfatydylocholina
  • Kwas hialuronowy
  • Witamina E

Sposób użycia:
Ostrożnie otworzyć ampułkę używając chusteczki higienicznej. Przelać jej zawartość na dłoń i zastosować na oczyszczona skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie delikatnie wklepać w skórę i pozostawić do wchłonięcia. Produkt jednorazowego użytku.

Szczegóły produktu

OLI799

Dodatkowe informacje

Pojemność
2x5ml

Specyficzne kody