Cztery Szpaki - Peelingująca rękawica do masażu

49,00 zł
Brutto

Peelingującą rękawica zaprojektowama jest tak, aby można było z niej skorzystać na dwa sposoby - dlatego też odszyta jest dwustronnie. Jedną część pokrywa naturalna trukwa egipska.Druga strona uszyta jest z wykorzystaniem miękkiej frotte bambusowej.

Ilość

Opis

PEELIGUJĄCA RĘKAWICA DO MASAŻU

Naszą autorską peelingującą rękawicę zaprojektowaliśmy tak, aby można było z niej skorzystać na dwa sposoby - dlatego też odszyta jest dwustronnie. Jedną część pokrywa naturalna trukwa egipska (znana szerzej jako Luffa), która jest szorstkim materiałem pochodzenia roślinnego. Ma typowo peelingujące i masujące właściwości, dzięki czemu świetnie sprawdza się w duecie ze scrubem lub naszym mydłem Savon Noir. Najlepiej zamówić ją po prostu w zestawie Relaks.

Druga strona uszyta jest z wykorzystaniem miękkiej frotte bambusowej. Tę część rękawicy możesz wykorzystać do demakijażu z użyciem olejku lub innego produktu myjącego. Sprawdza się też w roli delikatnej myjki do całego ciała.

Sposób użycia rękawicy: Masuj skórę całego ciała okrężnymi ruchami, wykorzystując peelingującą stronę rękawicy. Masaż możesz wykonać pod prysznicem, używając dodatkowo scrubu. Warstwa pokryta szorstką luffą będzie również odpowiednia do przeprowadzenia tzw. szczotkowania na sucho. UWAGA: Nie używaj peelingującej warstwy do twarzy.

Oprócz swoich właściwości użytkowych, nasza rękawica jest też po prostu... bardzo ładna ;) Zawieszona pod prysznicem cieszy oko!

Produkt szyty w Polsce.
Materiały główne: naturalna trukwa egipska, frotte bambusowa
Lamówka: 100% bawełna

Rękawicę należy prać ręcznie lub w zabezpieczonym woreczku w pralce bez wirowania w temp. maks. 30 °C.

Szczegóły produktu

OLI824

Specyficzne kody