Bosphaera - Zapachowa świeca sojowa w ceramicznej czarce (rękodzieło) 250g

59,99 zł
Brutto

Wyjątkowe zapachowe świece sojowe w ceramicznych czarkach. Wykonane w duchu Zero Waste i Less Waste. Unikatowe świece, które doskonale prezentują się niemal w każdym wnętrzu.

Ilość

Opis

Lubisz świece sojowe i często upajasz się ich zapachem? Zamiast świecy w standardowym opakowaniu, poszukujesz czegoś wyjątkowego? Taka jest właśnie nasza zapachowa świeca sojowa w ceramicznej czarce. Czarki produkowane są przez artystę i pasjonatę, który dba o to, aby każda sztuka była wyjątkowa.

Dlatego możesz mieć pewność, że nikt nie będzie miał w swoim domu drugiej takiej świeczki, jak Ty. Czarki wytwarzane są zgodnie z filozofią Zero Waste i Less Waste.

Świece w czarkach doskonale dopełniają estetykę wnętrza przytulnego domu, studia jogi, ogrodu czy pracowni artystycznej. Są jedyne w swoim rodzaju, jednak dopasowują się również do charakteru niemal każdego wnętrza. Przypominają małe dzieła sztuki, które można postawić w dowolnym miejscu. I tak zwrócą na siebie uwagę.

Świece w czarkach dostępne są w dwóch wersjach zapachowych:

  • Zaczarowany ogród: fioletowe peonie, złota orchidea, żurawina daleką nutką owocową (olejki zapachowe)
  • Magiczne chwile: eukaliptus, lawenda, wanilia, trawa cytrynowa, mandarynka (olejki eteryczne)

To idealny prezent dla ukochanej osoby. Połączenie uniwersalności świec sojowych z niezwykłą oprawą. Warto dodać, że świece wykonane są z ekologicznego wosku sojowego, który nie powoduje migren i bólu głowy. Z kolei sama ceramika nie wytwarza toksycznych oparów. Po wypaleniu świecy, czarkę można użyć ponownie, np. do przechowywania biżuterii, płatków kosmetycznych a nawet orzeszków, ponieważ czarka może mieć kontakt również z jedzeniem.

*Zdjęcia czarek są poglądowe. Każda sztuka jest unikatowa i odbiega nieco od tego, co widzisz na zdjęciu. W uwagach do zamówienia możesz napisać, jakie kolory lub tonacje Ci odpowiadają. Np. czerwień, ciepłe tonacje, ziemiste, pastelowe itp. Wówczas postaramy się spakować taką czarkę, która spełnia Twoje kryteria.

Na wosku może znajdować się osad. Jest to naturalna właściwość wosku sojowego, która nie wpływa negatywnie na wartość użytkową.

Sposób użycia:
Odpal świecę i pal do momentu, aż znikną ścianki z twardego wosku, aby nie powstało wgłębienie.

Wymiary:
Szerokość: 7-8 cm
Wysokość: 5-7 cm

Szczegóły produktu

OLI1759

Specyficzne kody