Annabelle Minerals - Pink Softie M - gąbka do makijażu

19,90 zł
Brutto

Marka Annabelle Minerals za cel stawia sobie połączenie trzech cech: funkcjonalności, wygody i zdrowia. Akcesoria Annabelle Minerals wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Stworzone, by współpracować z sypkimi produktami mineralnymi sprawiają, że makijaż staje się łatwy i przyjemny – nawet dla niewprawnej ręki.

Ilość

Opis

Średniej wielkości gąbka Softie M Annabelle Minerals przeznaczona jest do nakładania kosmetyków mineralnych metodą "na mokro". Dzięki zwartej strukturze gąbka łatwo i równomiernie rozprowadza produkty po twarzy, ale nie nasiąka nimi, niwelując ryzyko pochłaniania kosmetyków. Jej specjalnie wyprofilowany kształt doskonale dostosowuje się do naturalnych załamań twarzy, zapewniając dobre krycie bez smug i nierówności. Świetnie sprawdzi się przy nakładaniu podkładu, pudru, bronzera i różu. Można nią również perfekcyjnie wykonać konturowanie twarzy.

Sposób aplikacji:

1. Przed nałożeniem kosmetyku zwilż gąbeczkę wodą termalną lub hydrolatem i odciśnij nadmiar wilgoci na papierowym lub bawełnianym ręczniku.
2. Nasyp niewielką ilość produktu mineralnego na wieczko słoiczka.
3. Przyłóż Softie do powierzchni produktu, lekko go ucierając, tak aby uzyskać kremową konsystencję.
4. Nałóż kosmetyk na twarz metodą stemplowania. 

Pamiętaj, że aby utrzymać gąbkę w higienicznej czystości należy ją często myć i dokładnie suszyć. 

Szczegóły produktu

OLI1924

Specyficzne kody