Aloe Lola - Komplet pędzli do makijażu - Beauty Brush

149,00 zł
Brutto

Pędzle to podstawa każdego makijażu. Obojętnie czy jest on dzienny, czy na specjalne okazje. Możesz dysponować najlepszymi kosmetykami kolorowymi, ale ich piękno wydobędziesz dopiero dzięki użyciu najlepszych narzędzi czyli pędzli. Każda z nas ma wiele pędzli w swojej kosmetyczce, wielu z nich nie używa.
Najlepszy zestaw to taki, który zawiera wszystko czego potrzebujesz, bez zbędnych pędzelki których nigdy nie weźmiesz do ręki.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Komplet pędzli do makijażu
Pędzle to podstawa każdego makijażu. Obojętnie czy jest on dzienny, czy na specjalne okazje. Możesz dysponować najlepszymi kosmetykami kolorowymi, ale ich piękno wydobędziesz dopiero dzięki użyciu najlepszych narzędzi czyli pędzli. Każda z nas ma wiele pędzli w swojej kosmetyczce, wielu z nich nie używa. Najlepszy zestaw to taki, który zawiera wszystko czego potrzebujesz, bez zbędnych pędzelki których nigdy nie weźmiesz do ręki. Zestaw Beauty Brush to 10 pędzli: do pudru i różu, do konturowania (świetny do brązera)do podkładu (świetny do brązera i konturowania) fun brush czyli miotełka (doskonały do rozświetlacza) zamknięta w specjalnym etui do blendowania czyli rozcierania cieni na powiekach, do korektora i do brwi, do cieni duży okrągły, do cieni mały i zbity. Tyle pędzli wystarczy abyś stworzyła naturalny lub wieczorowy look. Ważne jest to, iż pędzle są zrobione z syntetycznego włosia (nie ma ryzyka alergii jak w przypadku pędzli naturalnych). Włosie doskonale trzyma się i nie wypada. Lekka, aluminiowa i matowa rączka ułatwia utrzymywanie pędzla w palcach. Wszystkie pędzle schowane są w eleganckim, bawełnianym etui z motywem kwiatowym. Od dziś makijaż staje się przyjemnością każdego poranka!

Informacje dodatkoweInformacje dodatkowe:
Waga 0,5 kg
Wymiary 10 × 10 × 3 cm

Szczegóły produktu

OLI1850

Specyficzne kody