Ministerstwo Dobrego Mydła - Rękawica Jutowo-Konopna

42,00 zł
Brutto

Starannie, ręcznie wytwarzane akcesoria do pielęgnacji ciała - na sucho i na mokro.Powstają we współpracy z wspaniałymi, polskimi rzemieślnikami.

Ilość

Opis

Jutowo-konopna rękawica do masażu ciała na sucho i mokro Rzemieślnicza, ręcznie wykonana myjka ze starannie wybranych włókien, dzięki którym posiada odpowiednią szorstkość, którą można indywidualnie dopasować naciskiem własnych dłoni. Masaż tą idealnie dopasowaną do dłoni rękawicą poprawia krążenie krwi i złuszcza martwy naskórek, sprawiając, że skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i ujędrniona. Myjka powstaje przy współpracy z Ewą Szczurek, która na stworzenie jednej rękawicy poświęca aż 50 minut. Po zużyciu myjkę wystarczy wyrzucić do bioodpadów, jest całkowicie biodegradowalna.

Sposób użycia:Wypierz ręcznie przed pierwszym użyciem. Okrężnymi lub pociągłymi ruchami masuj ciało na sucho lub mokro (podczas kąpieli/prysznica) w kierunku serca. Siłę masażu możesz dostosować naciskiem własnych dłoni, a sam masaż przeprowadzaj według własnego rytmu - wolno, lub bardziej energicznie. Przy regularnym stosowaniu, pranie rękawicy należy przeprowadzać 1-2 razy w tygodniu, co pozwoli na dłużej zachować czystość i świeżość materiału.

Szczegóły produktu

OLI951

Specyficzne kody