Ministerstwo Dobrego Mydła - Mydło Ryż

21,99 zł
Brutto

Najdelikatniejsza (na równi z Nagietkiem!), bezzapachowa, minimalistyczna propozycja od Ministerstwa Dobrego Mydła.

Ilość

Opis

Mydło - Ryż

Najdelikatniejsza (na równi z Nagietkiem!), bezzapachowa, minimalistyczna propozycja od Ministerstwa Dobrego Mydła. Wegańskie, naturalne, rzemieślniczo wytwarzane w niewielkich partiach mydło. Za łagodne działanie Ryżu odpowiada odżywczy olej ryżowy oraz większa niż w pozostałych mydłach zawartość niezmydlonych olei i maseł. Przeznaczone dla każdego rodzaju skóry, w szczególności tej suchej, atopowej czy wrażliwej.

Mydła Ministerstwa Dobrego Mydła sąproduktami rzemieślniczymi - mogą delikatnie różnić się od siebie kolorem,zapachem czy kształtem w zależności odpartii. Receptura, według której zostałyprzygotowane, zapewnia, że będą zarówno delikatne dla skóry, jak i dobrze pieniące się i wydajne. Prosimy jednak pomiędzy użyciami przechowywać je wmiejscu pozbawionym wody - na mydelniczce z otworkiem lub na sitku.

Mydło zapakowane jest w kartonik z ekopapieru -100 g

Sposób użycia: Namydl ciało, spłucz. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami. Przechowuj w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu.

Skład/Inci: Sodium Palmate*, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Glycerin, Sodium Shea Butterate**, Sodium Rice Branate, Sodium Castorate**, Sodium Sweet Almondate * olej palmowy z certyfikatem RSPO - pozyskiwany z szacunkiem dla ludzi i środowiska ** nierafinowane

Szczegóły produktu

OLI907

Specyficzne kody