Ministerstwo Dobrego Mydła - Mydło Węgiel

23,00 zł
Brutto

Minimalistyczna, bezzapachowa propozycja od Ministerstwa Dobrego Mydła.

Ilość

Opis

Mydło - Węgiel

Minimalistyczna, bezzapachowa propozycja od Ministerstwa Dobrego Mydła. Wegańskie, naturalne, rzemieślniczo wytwarzane w niewielkich partiach mydło z dodatkiem aktywnego węgla bambusowego. Dzięki działaniu usuwającemu nadmiar sebum czy martwe komórki naskórka polecany jest w szczególności posiadaczom skóry tłustej i problematycznej. Dla fanów prostoty.

Mydła Ministerstwa Dobrego Mydła sąproduktami rzemieślniczymi - mogą delikatnie różnić się od siebie kolorem,zapachem czy kształtem w zależności odpartii. Receptura, według której zostałyprzygotowane, zapewnia, że będą zarówno delikatne dla skóry, jak i dobrze pieniące się i wydajne. Prosimy jednak pomiędzy użyciami przechowywać je wmiejscu pozbawionym wody - na mydelniczce z otworkiem lub na sitku.

Mydło zapakowane jest w kartonik z ekopapieru -100 g

Sposób użycia: Namydl ciało, spłucz. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami. Przechowuj w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu.

Skład/Inci: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Palmate*, Sodium Castorate**, Sodium Sweet Almondate, Sodium Cocoa Butterate**, Sodium Shea Butterate**, Glycerin, Charcoal Powder * olej palmowy z certyfikatem RSPO - pozyskiwany z szacunkiem dla ludzi i środowiska ** nierafinowane

Szczegóły produktu

OLI902

Specyficzne kody