Ministerstwo Dobrego Mydła - Mydło Ananas

23,00 zł
Brutto

Owocowa propozycja od Ministerstwa Dobrego Mydła. Wegańskie, naturalne, rzemieślniczo wytwarzane w niewielkichpartiach mydło.

Ilość

Opis

Mydło - Ananas

Owocowa propozycja od Ministerstwa Dobrego Mydła. Wegańskie, naturalne, rzemieślniczo wytwarzane w niewielkich partiach mydło. Dla fanów wszelkiego rodzaju peelingów - sproszkowany ananas odpowiada za przyjemne, delikatne drapanie, a enzymy owocowe pomagają usuwać martwe komórki naskórka. Przynoszący na myśl najwspanialsze wakacje aromat, sympatyczny kolor i naprawdę duża piana sprawiają, że Ananasa nie da się nie lubić.

Mydła Ministerstwa Dobrego Mydła sąproduktami rzemieślniczymi - mogą delikatnie różnić się od siebie kolorem,zapachem czy kształtem w zależności odpartii. Receptura, według której zostałyprzygotowane, zapewnia, że będą zarówno delikatne dla skóry, jak i dobrze pieniące się i wydajne. Prosimy jednak pomiędzy użyciami przechowywać je wmiejscu pozbawionym wody - na mydelniczce z otworkiem lub na sitku.

Mydło zapakowane jest w kartonik z ekopapieru -100 g

Sposób użycia: Namydl ciało, spłucz. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami. Przechowuj w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu.

Skład/Inci: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Palmate*, Sodium Castorate**, Sodium Shea Butterate**, Sodium Cocoa Butterate**, Sodium Sweet Almondate, Glycerin, Parfum, Ananas Sativus Fruit Powder, CI 75120 * olej palmowy z certyfikatem RSPO - pozyskiwany z szacunkiem dla ludzi i środowiska ** nierafinowane

Szczegóły produktu

OLI898

Specyficzne kody