HempKing - Herbatka konopna na witalność i energię* – 40g

36,90 zł
Brutto

Wyselekcjonowane liście i kwiaty konopi zostały wzbogacone aromatyczną moringąi imbirem, które pomogą Ci odpowiednio meatbolizować węglowodany i utrzymać poziom cukru we krwi. To specjalnie przygotowana mieszanka hibiskusa, cynamonu i imbiru, która doda Ci witalności i energi!*

Ilość

Opis

Herbatka konopna na witalność i energię - napar do zadań specjalnych!

Ręcznie sortowany susz konopny skomponowany z hibiskusem, moringą, imbirem i kurkumą dla wzmocnienia Twojej witalności*. Najwyższa jakość zamknięta w jednej torebce.

Herbatka konopna Hempking Witalność i energia to naturalne, pozbawione konserwantów i sztucznych substancji komponenty, które dodadzą Ci energii na wyzwania każdego dnia. *Hibiskus wesprze witalność organizmu, a kurkuma dodatkowo wspomaga układ odpornościowy, oraz Imbir, który pomoże Ci utrzymać właściwy poziom cukru. Kubek herbatki od Hempking urozmaici każdy plan dnia.

Nie zawiera chemii, sztucznych dodatków, pestycydów i herbicydów.

Opakowanie 40g to mieszanka:

  • suszonych kwiatów i liści konopi siewnych,
  • hibiskusa,
  • moringi,
  • cynamonu,
  • kurkumy,
  • imbiru.

Herbatka konopna z hibiskusem, moringą i imbirem nadaje się do picia w ciągu dnia. Składniki zawarte w herbatce korzystnie wpłyną na energię i witalność (hibiskus i imbir), a także zadbają o Twój układ immunologiczny (kurkuma) oraz prawidłowy poziom cukru we krwi (moringa i imbir). Dodaj kubek naszej herbaty do swoich codziennych napojów i zobacz, że nasza herbata to coś więcej!

Herbata konopna na witalność i energię - sposób przygotowania: Łyżeczkę lub dwie herbaty zalej gorącą, nie wrzącą wodą, i zostaw na ok 10 minut do zaparzenia. Po tym czasie napar będzie gotowy i możesz rozkoszować się cudownym smakiem pomiędzy posiłkami i dodawać sobie energii w naturalny sposób!

Herbatka konopna na witalność i energię - składniki: 40% suszonych kwiatów i liści konopi siewnych, 20% hibiskusa, 10% moringi, 10% cynamonu, 10% kurkumy, 10% imbiru.

Jakość i bezpieczeństwo to priorytety firmy Hemp King, dlatego produkty są zawsze wolne od chemii i sztucznych składników. Dodatkowo każdy produkt jest poddawany stałym badaniom i testom. Świadczą o tym posiadane certyfikaty.

Szczegóły produktu

OLI575

Dodatkowe informacje

Pojemność
40g

Specyficzne kody

Zobacz także