HempKing - Herbatka konopna na uspokojenie – 40g

36,90 zł
Brutto

Wyjątkowe połączenie konopi, melisy i lawendy pomagających się odprężyć i zasnąć oraz chmielu, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, które Cię zrelaksuje.

Ilość

Opis

Herbatka konopna na uspokojenie i dobry sen- sekret naturalnego spokoju!

Herbatka konopna na uspokojenie to wyjątkowe połączenie konopi, melisy i lawendy pomagających się odprężyć i zasnąć oraz chmielu, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, które Cię zrelaksuje..

Relaks i odpoczynek to podstawa dobrego samopoczucia! Dbanie o układ nerwowy z naturalną herbatką Hempking jest przyjemne i smaczne!

Herbatka to urozmaicenie Twojej diety w naturalne produkty.

Herbatka to naturalne uzupełnienie codziennej diety.

Nie zawiera chemii, sztucznych dodatków, pestycydów i herbicydów.

Opakowanie 40g to mieszanka:

  • konopie włókniste (Cannabis Sativa L.),
  • liść melisy lekarskiej (Melissa officinalis L.),
  • kwiat lawendy (Lavandulae L.),
  • szyszki chmielu (Humulus lupulus L.),
  • ziele męczennicy (Passiflora incarnata L.).

Herbatka konopna to idealny napar do picia w ciągu dnia, pomiędzy posiłkami. Dodając kubek herbatki konopnej na uspokojenie do codziennych czynności, zadbasz o swój układ nerwowy i relaks.

Herbatka konopna na dobry sen - składniki: Konopie włókniste 30% (Cannabis Sativa L.), liść melisy lekarskiej 20% (Melissa officinalis L.), kwiat lawendy 20% (Lavandulae L.), szyszki chmielu 20% (Humulus lupulus L.), ziele męczennicy 10% (Passiflora incarnata L.).

Herbata konopna na uspokojenie - sposób przygotowania: Od jednej do dwóch łyżeczek herbatki należy zalać nie wrzącą, ale gorącą wodą. Pozostaw ją na kilka minut do zaparzenia. Po tym czasie możesz zachwycać się jej naturalnym i ciekawym smakiem każdego wieczoru dla uspokojenia.

Jakość i bezpieczeństwo to priorytety firmy Hemp King, dlatego produkty są zawsze wolne od chemii i sztucznych składników. Dodatkowo każdy produkt jest poddawany stałym badaniom i testom. Świadczą o tym posiadane certyfikaty.

Szczegóły produktu

OLI572

Dodatkowe informacje

Pojemność
40g

Specyficzne kody

Zobacz także