HempKing - Herbatka konopna na układ pokarmowy – 40g

36,90 zł
Brutto

Połączyliśmy konopie, piołun, wrotycz, czystek i lukrecja, by wesprzeć Twój układ pokarmowy. To herbatka, która zadba o Ciebie od wewnątrz!

Ilość

Opis

Herbatka konopna na układ pokarmowy - sekret naturalnego wsparcia!

Herbatka konopna na układ pokarmowy to połączenie konopi z piołunem, wrotyczem, czystkiem i lukrecją. Wspiera Twój układ pokarmowy.

Dbanie o swój układ pokarmowy nie musi być wcale trudne! Wrotycz zadba o jego zdrowie, wspiera wydzielanie gruczołów żołądkowo-jelitowych i pracę mięśni przewodu pokarmowego, dzięki czemu stanowi wsparcie w problemach z pasożytami, lukrecja wspomoże trawienie, a czystek dodatkowo wesprze Twoją odporność. Do tego pyszny smak konopi i dodatek piołunu...

Herbatka to naturalne uzupełnienie codziennej diety.

Nie zawiera chemii, sztucznych dodatków, pestycydów i herbicydów.

Opakowanie 40g to mieszanka:

  • konopie włókniste (Cannabis Sativa L.),
  • ziele piołunu (Artemisia absinthium L.),
  • ziele wrotyczu(Tanacetum vulgare L.),
  • ziele czystka (Cistus L.),
  • lukrecja korzeń (Glycyrrhiza glabra L.).

Herbatka konopna to idealny napar do picia w ciągu dnia, pomiędzy posiłkami. Dodając kubek herbatki konopnej na układ pokarmowy, zadbasz o siebie od wewnątrz.

Herbata konopna na układ pokarmowy - sposób przygotowania: Łyżeczkę lub dwie herbatki zalej gorącą, nie wrzącą wodą, i pozostaw na mniej więcej 10 minut do zaparzenia. Po tym czasie herbatka będzie gotowa, a ty możesz rozkoszować się cudownym naturalnym smakiem.

Herbatkę na układ pokarmowy pijemy nie dłużej niż 10 dni.

Herbatka konopna na układ pokarmowy - składniki: Konopie włókniste 27,5% (Cannabis Sativa L.), ziele piołunu 30% (Artemisia absinthium L.), ziele wrotyczu 20% (Tanacetum vulgare L.), ziele czystka 15% (Cistus L.), lukrecja korzeń 7,5% (Glycyrrhiza glabra L.).

Jakość i bezpieczeństwo to priorytety firmy Hemp King, dlatego produkty są zawsze wolne od chemii i sztucznych składników. Dodatkowo każdy produkt jest poddawany stałym badaniom i testom. Świadczą o tym posiadane certyfikaty.

Szczegóły produktu

OLI571

Dodatkowe informacje

Pojemność
40g

Specyficzne kody

Zobacz także