HempKing - Susz konopny CBD/CBDA 2-4%

37,00 zł
Brutto

Susz konopny CBD/CBDA 2-4% to zioło z zawartością cennych kannabinoidów, terpenów, flawonoidów i fenoli o szerokim zastosowaniu. Zbierany i sortowany ręcznie, suszony naturalnymi sposobami susz, który stanowi uzupełnienie codziennej diety.

Ilość

Opis

Susz konopny CBD/CBDA 2-4%

Susz konopny CBD/CBDA 2-4% - 40g to zioło z zawartością cennych kannabinoidów, terpenów, flawonoidów i fenoli o szerokim zastosowaniu. Specjalnie dla Ciebie - zbierany i sortowany ręcznie, suszony naturalnymi sposobami susz, który stanowi uzupełnienie codziennej diety.

Zawiera 2 - 4% CBD/CBDA.

Naturalne odmiany konopi, których kwiatostany wykorzystujemy do produkcji suszu konopnego to gwarancja jakości.Produkt idealnie nadaje się do przygotowywania aromatycznych naparów i herbat, a także do kuchni. Wykorzystasz go również podczas relaksacyjnych kąpieli.

Susz konopny CBD+ - składniki: Składniki: Kwiaty i liście konopi siewnych( Cannabis Sativa L.), nasiona ok 3-5%.

Cechą charakterystyczną suszu jest przede wszystkim jego uniwersalność - można go używać na wiele sposobów, w różnorakiej formie.

Jeżeli cenisz sobie niepowtarzalny smak i zapach, sięgnij po nasz susz CBD i zaparz sobie kubek aromatycznej herbatki konopnej.

Susz konopny CBD+ - jak go używać? Wystarczy już łyżeczka naszego suszu na kubek, by cieszyć się aromatyczną konopną herbatką. Pamiętaj, że kannabinoidy rozpuszczają się świetnie w tłuszczach, więc dobrze jest je dodać do naparu - w postaci masła, oleju kokosowego lub tłustego mleka. Wariacji jest wiele, a wybór należy do Ciebie!

Dla uzyskania mocniejszego smaku, można parzyć 2 łyżeczki suszu. Tak długo, aż napar będzie miał piękny zielonkawy kolor (intensywność koloru zależy od tego, jak szybko wyciągniesz susz z wody). Napar należy zalewać gorącą, ale nie wrzącą wodą.

Szerokie spektrum zastosowań zioła konopnego to jeden z najważniejszych powodów jego popularności.

Susz konopny CBD+ idealnie nadaje się m.in. do:

  • przygotowywania pełnych aromatu naparów, idealnych na długi wieczór, tworzenia ekstraktów i wyciągów z ziół,
  • przygotowywania relaksacyjnych kąpieli - wystarczy dodać pięć łyżek stołowych suszu do wanny,
  • wykonywania naturalnych inhalacji,
  • przyprawiania potraw i stosowania jako dodatek do zdrowych, kolorowych dań.

Susz konopny CBD+ - pewność jakości CBD, który jest podstawą naszych produktów, uzyskujemy dzięki nowoczesnej i efektywnej metodzie ekstrakcji, która gwarantuje nam nienaganną jakość i czystość biologiczną.

Uważamy, że to co naturalne, jest dla nas najlepsze.

Każdy nasz produkt jest przebadany przez niezależne laboratoria - posiadamy na to odpowiednie dokumenty, atesty i certyfikaty.

Szczegóły produktu

OLI643

Dodatkowe informacje

Pojemność
40g

Specyficzne kody

Zobacz także