HempKing - Naturalna Witamina K2 MK7 w bio oleju konopnym - 30 ml

51,00 zł
Brutto

Olej konopny z K2MK7:

 • opatentowana formuła witaminy K z fermentacji bakterii Bacillus Subtillis Natto vitaMK7®
 • 100% naturalna witamina K2 z bio olejem konopnym
 • nie zawiera laktozy, glutenu czy sztucznych konserwantów i barwników
 • suplement, który mogą stosować osoby na diecie roślinnej: weganie i wegetarianie
 • 600 porcji produktu i wystarcza na 120 dni
Ilość

Opis

Naturalne bioaktywne witaminy rozpuszczone w ekologicznym oleju konopnym! Naturalna witamina K z fermentacji bakterii Bacillus Subtillis Natto – moc płynąca z tradycji i natury.

Nasza Witamina K2 MK7 w bio oleju konopnym została stworzona specjalnie po to, by dać Ci to co najlepsze wprost z natury.

VitaMK7® to opatentowana postać witaminy K2. Bardzo dobrze się przyswaja i ma udokumentowane działanie, które zaopiniował Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA).

Podtyp witaminy K, który został użyty to menachinon-7. Jest uważany za najbardziej wartościowy podtyp witaminy K! Szczep bakterii, dzięki któremu uzyskano tę witaminę to Bacillus Subtillis Natto. Powoduje on fermentację soi w potrawie Natto – tradycyjnym japońskim daniu. Jest ono uważane za jedno z najzdrowszych dań na świecie!

VitaMK7® to naturalna witamina K2 w postaci MK-7 o bardzo wysokim poziomie czystości: zawiera >99% menachinionu7 (MK-7) all-trans, czyli jedyną aktywną formę witaminy K2, która nie zawiera żadnych zanieczyszczeń różnego pochodzenia.
Firma Gnosis jest pionierem w wytwarzaniu witaminy K2 pod postacią menachinionu-7 (MK-7). Pierwszą produkcję uruchomili ponad 20 lat temu! To dowodzi temu, że przez lata wypracowali skuteczne metody produkcji, które są niezwykle cenione.

Suplement diety nie zawiera żadnych zbędnych, chemicznych czy szkodliwych składników. Nie znajdziesz w nim wypełniaczy, zbrylaczy czy antyzbrylaczy, konserwantów, sztucznych barwników. Jest również wolny od GMO, laktozy, glutenu czy produktów pochodzenia zwierzęcego. To w 100% preparat naturalny, pochodzący z roślin.

Witaminę K2 vitaMK7® połączyliśmy z naszym sztandarowym składnikiem, czyli olejem konopnym z nasion konopi w wersji organicznej. Dzięki temu witamina uzyskała nośnik, który dodatkowo wspiera jej wchłanianie oraz nadaje produktowi dodatkowych właściwości cennych dla człowieka i jego diety!

Dlaczego warto suplementować witaminę K?

Witamina K jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Jej niedobory mogą prowadzić do poważnych zaburzeń związanych na przykład z krzepliwością krwi. Witaminę K2 warto również suplementować w towarzystwie witaminy D3, dla zwiększenia poprawnego działania tej witaminy.

Właściwości – witamina K2 MK7 vitaMK7®:

 • pomaga nam utrzymać prawidłowy stan naszego kośćca,
 • ma pozytywny wpływ na krzepliwość krwi, dbając o prawidłowe krzepnięcie krwi.

Olej konopny z nasion konopi włóknistych bio dba o:

 • naturalną odporność,
 • poziom cholesterolu we krwi,
 • poziom trójglicerydów we krwi,
 • skórę, by miała zdrowy blask,
 • zdrowy układ naczyniowo-sercowy,
 • dostarczanie niezbędnych w naszej diecie kwasów omega-3, omega-6 oraz omega-9.

Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol).

Stosowanie witaminy K2 w oleju konopnym

Zalecana porcja dzienna do spożycia to od jednej do 5 pompek raz dziennie, w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dawki w ciągu dnia. Suplement nie powinien być stosowany jako zamiennik zbilansowanej diety, bo to właśnie od diety zależy prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Niemniej, gdy chcemy lub potrzebujemy włączyć do naszej diety suplementy diety, warto wybrać takie, które są bezpieczne i naturalne.

Witamina K2 w oleju konopnym – kto może stosować?

 • weganie i wegetarianie, ponieważ nie zawiera składników odzwierzęcych,
 • osoby nietolerujące laktozy czy glutenu, celiacy,
 • każdy, kto dba o to, by spożywać wyłącznie bezpieczne składem produkty.

Witamina K2 MK7 vitaMK7® – skład
Składniki: BIO olej konopny*, witamina K2 (menachinon-7).

*Surowiec pochodzenia ekologicznego PL-EKO-06

Przed użyciem wstrząśnij suplement diety.

Szczegóły produktu

OLI892

Specyficzne kody