HempKing - Witamina E Complex, Full Spectrum w kroplach w bio oleju konopnym - 30 ml

87,90 zł
Brutto

Witamina E Complex:

 • bezglutenowa i bez laktozy witamina E,
 • produkt odpowiedni dla wegetarian oraz wegan
 • nie zawiera barwników i konserwantów,
 • opatentowany kompleks tokotrienoli i tokoferoli palmowych,
 • 600 porcji w jednej butelce
 • wystarcza na 120 dni suplementacji
Ilość

Opis

Bioaktywne naturalne witaminy rozpuszczone w bio oleju konopnym! Naturalna witamina E – kompleks  z olejowca gwinejskiego EVNol.

EVNol SupraBio™ to opatentowany kompleks naturalnej witaminy E, która zawiera pełne spektrum tokoferoli i tokotrienoli. Olej palmowy w stanie surowym, to najbogatsze naturalne źródło tokotrienoli. Zawiera on również cenne fitosterole, skwalen, koenzym Q10 czy karoten! 

Ta witamina E w połączeniu z olejem konopnym to wiele właściwości cennych dla naszego organizmu! To coś więcej, niż zwykły suplement diety z witaminą E. To porcja innych składników, których właściwości są niezwykle cenne. Takie połączenie czyni ten produkt wyjątkowym, naturalnym suplementem diety. Charakteryzuje się szerokim zastosowaniem oraz dobrą przyswajalnością. 

Hempking Witamina E Complex Full Spectrum jest źródłem naturalnej witaminy E pod postacią opatentowanego kompleksu EVNol™. Zawiera on pełen zakres tokotrienoli i tokoferoli! Opatentowana formuła EVNOL SUPRABIOTM sprawia, że absorbcja tokotrienoli jest zwiększona aż do 300%, a także ich nagromadzenie w organizmie jest większe. Wykazuje również najlepszą biodostępność biologiczną. Formuła EVNol™ to naturalnie występująca mieszanina tokotrienoli i tokoferoli wydobytych z owoców palmy gwinejskiej (Elaeis guineensis). Oprócz tych ważnych składników, w jej skład wchodzą również inne, niezwykle cenne fitoskładniki:  skwalen roślinny, fitosterole, koenzym Q10 oraz mieszanina karotenoidów. Wszystkie są naturalnie ekstrahowane wraz z tokotrienolami. Dzięki temu Witamina E Complex Full Spectrum może być nazywana pełnowartościowym kompleksem tokotrienoli z pełnym spektrum działania oraz niezwykle korzystnym stosunku alfa-, beta-, gamma- i delta-tokotrienoli względem siebie, jaki możemy znaleźć w naturze.

Właściwości witaminy E full spectrum

Opatentowana formuła EVNol™ w połączeniu z olejem konopnym to moc właściwości. Poznaj je!

 • chroni DNA przed uszkodzeniem oksydacyjnym,
 • broni białka i lipidy przed utleniaczami i spowodowanymi ich działaniem skutkami,
 • ochrania pozostałe komórki przed oksydacją,
 • działa jako antyoksydant.

Organiczny olej konopny:

 • ma pozytywny wpływ na odporność,
 • pozytywnie oddziałuje na skórę,
 • dostarcza kwasów omega3, omega6 i omega9,
 • reguluje poziom cholesterolu,
 • wspiera zdrowie układu sercowo-naczyniowego.

Witamina E – dla kogo?

Zwiększone zapotrzebowanie na witaminę E można zaobserwować u osób, które prowadzą intensywny, aktywny tryb życia czy ciężko trenują. Nadmierny stres również może powodować zwiększone zapotrzebowanie na tę witaminę. Osoby, u których występują problemy z wchłanianiem składników odżywczych. Na przykład z powodu resekcji jelita, zaburzeń w pracy jelit, również powinny dbać o odpowiedni poziom witaminy E w swoim organizmie.

Niedobory witaminy E widać głównie na skórze, która staje się poszarzała i wiotka, niezdrowo wyglądająca.

Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi, którzy nie muszą kontrolować swojego poziomu cholesterolu we krwi. Pacjenci zażywający leki na obniżenie stężenia cholesterolu powinni spożywać dany produkt wyłącznie pod kontrolą lekarza. Produkt należy stosować w ramach zrównoważonej i różnorodnej diety, obejmującej regularne spożywanie owoców i warzyw w celu utrzymania poziomów karotenoidów. Unikać spożycia dodatku steroli roślinnych w ilościach większych niż 3 g / dobę. Suplement diety może nie być odpowiedni w żywieniu kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz dla dzieci w wieku poniżej pięciu lat.

Jak stosować witaminę E z olejem konopnym?

Zalecana porcja do spożycia to od 1 do 5 pompek produktu raz dziennie z posiłkiem. Nie zaleca się przekraczania tej porcji! W opakowaniu znajduje się ilość suplementu wystarczająca na 120 dni suplementacji!

wartości witaminy E

Witaminę E full spectrum mogą stosować osoby:

 • przebywające na diecie roślinnej
 • z nietolerancją laktozy i glutenu
 • dbające o czysty skład suplementów, które nie chcą spożywać sztucznych barwników i konserwantów

Skład witaminy E full spectrum EVNol

Składniki: BIO olej konopny*, naturalny kompleks witaminy E z olejowca gwinejskiego EVNol™ (mieszanina tokotrienolu i tokoferolu), skwalen roślinny, fitosterole (1,4 g / 100 ml), karotenoidy, koenzym Q10 (ubichinon).

*Surowiec pochodzenia ekologicznego PL-EKO-06

Szczegóły produktu

OLI891

Specyficzne kody