IronFlex - L-Carnitine EDGE 200g

59,99 zł
Brutto

Zalety produktu:

  • Wspiera procesy spalania tkanki tłuszczowej (pobieranie energii z tłuszczów),
  • Przyczynia się do przyspieszenia potreningowej regeneracji,
  • Zwiększa wytrzymałość treningową,
  • Opóźnia efekt zmęczenia.
Smak: Blackcurrant
Ilość

Opis

IronFlex L-karnityna EDGE to odżywczy dodatek do codziennej konsumpcji, który pomaga szybko i bez szkody dla organizmu pozbyć się podskórnej tkanki tłuszczowej.
IronFlex L-karnityna EDGE przyśpiesza transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów gdzie są one utleniane, a to z kolei powoduje uwolnienie energii. Dlatego podczas przyjmowania l-karnityny sportowcy często odczuwają wzrost siły i wytrzymałości. L-karnityna prowadzi również do wolniejszego starzenia się organizmu, reguluje funkcjonowanie układu hormonalnego i jest niezbędnym związkiem w metabolizmie węglowodanów i innych aminokwasów. L-karnityna zmniejsza również chroniczne zmęczenie, skraca czas regeneracji i chroni mięśnie przed katabolizmem.

Składniki: winian L-karnityny, kwas cytrynowy, aromaty, sukraloza, acesulfam K, dwutlenek krzemu, skrobia, witmina B6, witamina C.

Sposób przygotowania: Specjaliści z firmy Ironflex zalecają przyjmowanie L-karnityny Ironflex 15-20 minut przed treningiem, rozcieńczając 2,5-5 gramów produktu (1-2 porcji) 200 ml wody.

Przeciwwskazania: Produkt nie jest przeznaczony do stosowania podczas ciąży i laktacji. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Wartości odżywcze:

Składniki aktywne 1 Porcja (2,5g) 100g
L-karnityny winian 1,9 g 76 g
witamina B6 0,25 mg **
witamina C 30 mg **

Szczegóły produktu

OLI1193

Specyficzne kody