IronFlex - Glucosamine + Msm + Chondroitin 100tab

29,99 zł
Brutto

Zalety produktu:

  • Zawiera 3 skuteczne składniki,
  • Pomaga wzmocnić stawy, ścięgna, chrząstki oraz więzadła,
  • Przyczynia się do regeneracji po kontuzji,
  • Codzienna ochrona stawów,
  • Odpowiedni dla osób starszych oraz sportowców.
Ilość

Opis

Ironflex glucosamine msm hondroitin jest to całkowicie zrównoważony skład glukozaminy, chondroityny, metylosulfonylometan (MSM) i kwasu hialuronowego, czyli podstawowe bloki zapewniające zdrowe funkcjonowanie stawów, ścięgien, chrząstek stawowych i tkanki kostnej. Glukozamina znacznie ogranicza procesy kataboliczne w chrząstce stawowej i bierze udział w tworzeniu mazi stawowej. Chondroityna jest budulcem odpowiedzialnym za odbudowę tkanki łącznej, która chroni chrząstkę przed zniszczeniem. MSM bierze udział w tworzeniu włókien kolagenowych, a kwas hialuronowy jest uważany za główny składnik płynu międzykomórkowego w chrząstce.

Składniki: Siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, msm, kwas hialuronowy(hialuronian sodu) - substancja aktywna. Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.

Sposób stosowania: Specjaliści z firmy Ironflex zalecają przyjmowanie 1 porcji (3 tabletki) produktu Joint Flex Glukozamin raz dziennie podczas posiłku.

Przeciwwskazania: Podczas ciąży i laktacji skonsultuj się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Wartości odżywcze:

Składniki aktywne 1 Porcja %RWS*
Siarczan glukozaminy 1500 mg **
MSM 1200 mg **
Siarczan chondroityny 500 mg **
Kwas hialuronowy 5 mg **

Szczegóły produktu

OLI1186

Specyficzne kody